Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren armband met 8-schakels 535
Zilveren armband met 8-schakels
Startprijs 30 EUR
2 Kralensnoeren 537
2 Kralensnoeren
Startprijs 30 EUR
Zilveren broodvork 569
Zilveren broodvork
Startprijs 30 EUR
Bonbonschaal met zilver 592
Bonbonschaal met zilver
Startprijs 30 EUR
Hanger en collier met ivoor 637
Hanger en collier met ivoor
Startprijs 30 EUR
Divers verzilverd 646
Divers verzilverd
Startprijs 30 EUR
Spoorweg horloge 657
Spoorweg horloge
Startprijs 30 EUR
Zilveren choker 717
Zilveren choker
Startprijs 30 EUR
Collier van bloedkoraaltakjes 727
Collier van bloedkoraaltakjes
Startprijs 30 EUR
Design ring Novitum 760
Design ring Novitum
Startprijs 30 EUR
Collier van Barnsteen 764
Collier van Barnsteen
Startprijs 30 EUR
Kristallen coupe met zilver 770
Kristallen coupe met zilver
Startprijs 30 EUR
Parelcollier grijs 788
Parelcollier grijs
Startprijs 30 EUR
Designring Novitum 789
Designring Novitum
Startprijs 30 EUR
Oorhangers met smaragd en parels 816
Oorhangers met smaragd en parels
Startprijs 30 EUR
Amethist ca 11,5 crt 862
Amethist ca 11,5 crt
Startprijs 30 EUR
Camee 888
Camee
Startprijs 30 EUR
Religieuze reproductie 1373
Religieuze reproductie
Startprijs 30 EUR
Papyrus schilderij 1377
Papyrus schilderij
Startprijs 30 EUR
Landkaart en 2 etsen 1399
Landkaart en 2 etsen
Startprijs 30 EUR
Ets, gezicht op Kampen 1451
Ets, gezicht op Kampen
Startprijs 30 EUR
Groot kavel interessante etsen 1512
Groot kavel interessante etsen
Startprijs 30 EUR
Hollmann 1893 1518
Hollmann 1893
Startprijs 30 EUR
Duitse tekening 1529
Duitse tekening
Startprijs 30 EUR