Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Uurwerk met centrale secondewijzer 3609
Uurwerk met centrale secondewijzer
Startprijs 100 EUR
Notenklok met barometer 3662
Notenklok met barometer
Startprijs 100 EUR
Franse wandklok 3703
Franse wandklok
Startprijs 100 EUR
Klok en barometer 3705
Klok en barometer
Startprijs 100 EUR
Klokje in mahonie kast 3652
Klokje in mahonie kast
Startprijs 110 EUR
Friese klok 3572
Friese klok
Startprijs 120 EUR
Glaspendule 3627
Glaspendule
Startprijs 120 EUR
Franse klok, zwart marmer 3647
Franse klok, zwart marmer
Startprijs 120 EUR
Vergulde klokkast 3610
Vergulde klokkast
Startprijs 125 EUR
Reiswekker 3670
Reiswekker
Startprijs 125 EUR
Comtoise 3552
Comtoise
Startprijs 140 EUR
Klein tafelklokje 3626
Klein tafelklokje
Startprijs 140 EUR
Vergulde klok 3540
Vergulde klok
Startprijs 150 EUR
Comtoise 3558
Comtoise
Startprijs 150 EUR
Wandklok 3636
Wandklok
Startprijs 150 EUR
Noten kolompendule, marmer 3637
Noten kolompendule, marmer
Startprijs 150 EUR
Pendulestel met 2 figuren 3646
Pendulestel met 2 figuren
Startprijs 150 EUR
Reiswekker 3669
Reiswekker
Startprijs 150 EUR
Reiswekker met bel 3657
Reiswekker met bel
Startprijs 160 EUR
Reiswekker met bel 3658
Reiswekker met bel
Startprijs 160 EUR
Engels staand horloge, grenen kast 3701
Engels staand horloge, grenen kast
Startprijs 180 EUR
Franse pendule, verguld basement 3668
Franse pendule, verguld basement
Startprijs 190 EUR
Miniatuur reiswekker 3531
Miniatuur reiswekker
Startprijs 200 EUR
Klok in de vorm van een bel 3536
Klok in de vorm van een bel
Startprijs 200 EUR