Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Cakevormen 2198
2 Cakevormen
Startprijs 30 EUR
Oude brandweerspuit 2238
Oude brandweerspuit
Startprijs 30 EUR
Groot telraam 2256
Groot telraam
Startprijs 30 EUR
Glas in lood lampje 2284
Glas in lood lampje
Startprijs 30 EUR
Afrikaans beeldje beeldje 2308
Afrikaans beeldje beeldje
Startprijs 30 EUR
Koperen hanglamp 2310
Koperen hanglamp
Startprijs 30 EUR
Twee speculaasplanken 2315
Twee speculaasplanken
Startprijs 30 EUR
Briefweegschaal 2356
Briefweegschaal
Startprijs 30 EUR
Schwarzwald boekensteun 2370
Schwarzwald boekensteun
Startprijs 30 EUR
Beschilderd dienblad 2391
Beschilderd dienblad
Startprijs 30 EUR
Corpus Christie 2410
Corpus Christie
Startprijs 30 EUR
5 deel divers 2414
5 deel divers
Startprijs 30 EUR
Chinees zijde in lijst 2417
Chinees zijde in lijst
Startprijs 30 EUR
Tinnen kinderserviesje 2427
Tinnen kinderserviesje
Startprijs 30 EUR
Witte porseleinen petroleumlamp 2452
Witte porseleinen petroleumlamp
Startprijs 30 EUR
Wandlamp 2464
Wandlamp
Startprijs 30 EUR
Voetenbankje Frans 2465
Voetenbankje Frans
Startprijs 30 EUR
Grote kandelaar 2471
Grote kandelaar
Startprijs 30 EUR
3 Delen tin 2519
3 Delen tin
Startprijs 30 EUR
British sporting prints 2153
British sporting prints
Startprijs 35 EUR
Gietijzeren kolenkit 2192
Gietijzeren kolenkit
Startprijs 35 EUR
Lot 4 delen Aziatisch 2294
Lot 4 delen Aziatisch
Startprijs 35 EUR
5 Delen koperwerk, 19e eeuw 2482
5 Delen koperwerk, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR
Reclamebord 2048
Reclamebord
Startprijs 40 EUR