30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

3x Petroleumlamp 2123
3x Petroleumlamp
Startprijs 40 EUR
3 Antiek tinnen olielampen 2126
3 Antiek tinnen olielampen
Startprijs 40 EUR
Tinnen kraantjeskan 2130
Tinnen kraantjeskan
Startprijs 40 EUR
Staande schemerlamp 2139
Staande schemerlamp
Startprijs 40 EUR
Lexicon Latino-Belgicum Novum 2160
Lexicon Latino-Belgicum Novum
Startprijs 40 EUR
Lot divers 2169
Lot divers
Startprijs 40 EUR
2 Koperen dekselvazen 2171
2 Koperen dekselvazen
Startprijs 40 EUR
Messing inktpot 2177
Messing inktpot
Startprijs 40 EUR
4 Delen ijzerwerk 2182
4 Delen ijzerwerk
Startprijs 40 EUR
Kolenbak met messing 2197
Kolenbak met messing
Startprijs 40 EUR
4 Strijkijzers 2240
4 Strijkijzers
Startprijs 40 EUR
5 Strijkijzers 2241
5 Strijkijzers
Startprijs 40 EUR
Messing helmkit en koperen paraplubak 2242
Messing helmkit en koperen paraplubak
Startprijs 40 EUR
emaille reclamebord 2245
emaille reclamebord
Startprijs 40 EUR
Lederen koffer en hoed 2276
Lederen koffer en hoed
Startprijs 40 EUR
Tibetaanse wijnkist 2298
Tibetaanse wijnkist
Startprijs 40 EUR
2 Ovale blikken 2300
2 Ovale blikken
Startprijs 40 EUR
Ingelegd paneel met boedha 2302
Ingelegd paneel met boedha
Startprijs 40 EUR
Samovar 2311
Samovar
Startprijs 40 EUR
Zeepstenen plak, eind 19e eeuw 2317
Zeepstenen plak, eind 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Mahonie bestekcasette 2327
Mahonie bestekcasette
Startprijs 40 EUR
Antieke emmer 2344
Antieke emmer
Startprijs 40 EUR
19e Eeuwse stoof 2345
19e Eeuwse stoof
Startprijs 40 EUR
Antieke schilderskist 2348
Antieke schilderskist
Startprijs 40 EUR