Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Stel kristallen karaffen 5555
Stel kristallen karaffen
Startprijs 80 EUR
17e eeuwse Bolfles. 5506
17e eeuwse Bolfles.
Startprijs 100 EUR
Kristallen piece de milieu 5542
Kristallen piece de milieu
Startprijs 100 EUR
Antieke glas afbeelding 5560
Antieke glas afbeelding
Startprijs 100 EUR
Krist. beschuitbus met onderschotel 5522
Krist. beschuitbus met onderschotel
Startprijs 110 EUR
Krist. bowlpot met onderschotel 5507
Krist. bowlpot met onderschotel
Startprijs 120 EUR
2 Karaffen met zilver 5532
2 Karaffen met zilver
Startprijs 120 EUR
2 Kristallen boterstolpen 5537
2 Kristallen boterstolpen
Startprijs 120 EUR
Krist. boter- en kaasstolp 5515
Krist. boter- en kaasstolp
Startprijs 150 EUR
Glazen buste 5525
Glazen buste
Startprijs 150 EUR
Handbeschilderde vaas, DG 5512
Handbeschilderde vaas, DG
Startprijs 200 EUR
5x kunstglas 5521
5x kunstglas
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Glazen press papiers 5574
2x Glazen press papiers

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Opaline vazen 5580
2 Opaline vazen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4 Groene glazen 5520
4 Groene glazen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Kavel met 23 glazen 5568
Kavel met 23 glazen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Glazen vaas 5575
Glazen vaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lotje glas/kristal 5543
Lotje glas/kristal

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Glazen vaas met diverse kleuren 5551
Glazen vaas met diverse kleuren

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Glazen stolp 5552
Glazen stolp

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kristallen kaasstolp + messenleggers 5576
Kristallen kaasstolp + messenleggers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Karaf met 6 glazen 5526
Karaf met 6 glazen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot kristal 4x 5538
Lot kristal 4x

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Twee delen glas 5545
Twee delen glas

Resultaat:

30 EUR