Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

porseleinen groep
Startprijs 60 EUR

Oude Duitse figurengroep omstreeks 1920 Thüringen, chique paar met bloem, licht beschadigd. 13cm. Cond:R

Groot beeld Beatrice Copeland
Startprijs 350 EUR

Groot antiek Bisquit porseleinen figuur, Beatrice, omstreeks 1900, duim mist. Copeland Edgar Papworth June. 80. 56cm. Cond:R/G

Eetservies KPM
Startprijs 100 EUR

Mooi antiek Duits KPM porseleinen eetservies,(wilde roos decor) omstreeks 1900 bestaande uit drie dekselschalen, vleesschaal, open schaal, sauskom, 11 borden, 6 kleine borden, in goede staat, minimale...

4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Startprijs 40 EUR

Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G

Tafelstuk met bronzen putti's
Startprijs 240 EUR

Historisme barokstijl keramieken tafelstuk met beschilderde schaal, rankendecor en bronzen monturen, putti, druivenranken en vogels 21e eeuw Cond:G

Meissen tablet, gecontourneerd
Startprijs 100 EUR

Antiek Duits porseleinen tablet met Zwiebelmusterdecor, omstreeks 1900, mooie vormgeving. ongemerkt. 33x32x4cm. Cond:G

Meissen knobbelvaasje
Startprijs 250 EUR

Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas omstreeks 1850-1870, met figurendecor, stukje ingelijmd, 18cm. Cond;R

Westerwald snavelkan ca. 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse fayence snavelschenkkan met tinnen monturen, omstreeks 1880 Westerwald 27cm. Cond:G

3 Delen Duits porselein
Startprijs 140 EUR

Drie delen porselein, Duitse rijk met swastika gemerkt, omstreeks 1940, 2x Bavaria(1 bord haarlijnen) 23x23,5ø Cond:R/G

Porseleinen lamp, handbeschilderd
Startprijs 275 EUR

Grote handbeschilderde porseleinen lampenvoet met gedetaillerde figuren, gouddecor en landschap. verguld bronzen montuur. 61x21øcm. Cond:G

KPM serviesje
Startprijs 350 EUR

Antiek Duit K.P.M porseleinen mocca serviesje omstreeks 1920, bestaande uit, moccakan, 3 schotels en twee kopjes, suikerpot en melkkan 6-19cm. Cond:G

Meissen Plaquette 19e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Antieke Meissen plaquette omstreeks 1880(Knauffzeit) handbeschilderd met romantische voorstellingen en gouddecor, 1e keus in goede staat 13ø cm

3 Chinese dekselvaasjes, 19e eeuw
Startprijs 110 EUR

Drie 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur dekselvaasjes met floraal en landschapsdecor(chips) 11-13cm. Cond;G

Twee 18e eeuwse Chinese vleesschotels
Startprijs 400 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschalen met landschapsdecor. 35-39cm. Cond:G

Chinese celadon-schotel
Startprijs 200 EUR

Zware antieke Chinees porseleinen celadon schotel met karperdecor, 19e eeuws of ouder.(randschade) 31,8øcm. Cond:R/G

Vier borden Chinees
Startprijs 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje, bord met chip, 2 borden goed, 1 helemaal gaaf.22,7ø Cond:R/G

Yixing theepot
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese Yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw met chinees schrift, vlinder en floraal decor, donkerblauw. 10,3x0øx15,2cm Cond:G

Yixing theepot
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw, met bamboe en keverdecor, blauw-zwart, in goede staat. 7xø10,3x17cm.

2 Antieke Chineze vazen
Startprijs 1.500 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.

Lot Chinees porselein
Startprijs 250 EUR

2 delen Chine de Commande porselein, 18e eeuw, dekselvaas en kop en schotel. chips. 5-14cm. Cond:R

Chinees bord
Resultaat: 210 EUR

Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung presenteerschaal met landschapsdecor, in goede staat

Zeldzame witte Chinese vaas
Startprijs 320 EUR

Zeldzame antieke Chinese Chine de Blanc gesigneerde vaas, met tekst en wijsheerdecor, omstreeks 1900 of ouder, in goede staat 23,5x10,5ø Cond:G

Chinese terrine met deksel
Startprijs 950 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen dekselterrine met landschapsdecor, in goede staat 25x34x21cm.(kopje zijkant gerestaureerd)

Grote blauwe schotel
Startprijs 200 EUR

Zeer grote oude of antieke Chinees porseleinen visschaal met vijverdecor en geschulpte rand 11x62cm Cond:G