30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

2x ingelijst bord rosenthal
Startprijs 400 EUR

Twee Duitse Rosenthal porseleinen sierborden, ingelijst, omstreeks 1980 52x49cm. 50x49cm. Cond:G

3 Spreukborden, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Drie 18e eeuwse Delfts aardewerken spreukborden, randschade. 23øcm. Cond:G

Delfts blauw bord, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Grote 18e eeuwse Delfts aardewerken sierschotel, gelijmd, de bijl gemerkt. 31ø Cond:R

3 Jugendstil schotels, H.B. Deventer
Startprijs 450 EUR

Drie grote Jugendstil keramieken sierschotels met vogel decor, gesigneerd H.B Deventer, omstreeks 1900 43,5øcm. Cond:G

Imari bloempot
Resultaat: 60 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen bloempot met floraal en gouddecor, in goede staat 24-31øcm.

Porseleinen servies Frans
Startprijs 650 EUR

Vroeg 19e eeuws porseleinen servies met handbeschilderde landschappen decors, theepot, roomkan, koffiepot, 8 kop en schotels, (haarlijn of chip mogelijk) 6,5-27cm. Cond:R/G

Franse doos, 19e eeuw
Startprijs 750 EUR

Zeer grote Franse porseleinen limoges dekseldoos, eind 19e eeuw gemerkt B.S ster Limoges France S, handbeschilderd met figuren en gouddecor 11x24x25cm. Cond:G

Delfts kaststelletje
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame 18e eeuws 5 delig kaststel gemerkt, v. Duijn ranken en vogeldecor. 15-24cm. Cond;R

Chinees 5-delig kaststel
Startprijs 2.000 EUR