Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Familie roze borden 6422
3 Familie roze borden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kang Xy vaas 1900 6425
Kang Xy vaas 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese porseleinen set 6341
Chinese porseleinen set

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Aparte Chinese trekpotten, 18e eeuw 6289
2 Aparte Chinese trekpotten, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Plaquette Makkum 6201
Plaquette Makkum

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
12 pas tegeltableau in lijst 6117
12 pas tegeltableau in lijst

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
4 Chinese kopjes 6366
4 Chinese kopjes

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
3 Chinese borden, 18e eeuw 6146
3 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Porseleinen beelden 6311
2 Porseleinen beelden

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees bord 6042
Chinees bord

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
7 Chinese verdeelschalen, 17e-18e eeuw 6149
7 Chinese verdeelschalen, 17e-18e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Delfts Blauwe vaas/lamp 6161
Delfts Blauwe vaas/lamp
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Hummel 660, Fond goodbye 6166
Hummel 660, Fond goodbye

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Kavel jade 6174
Kavel jade

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Porseleinen groep, valsspeler 6015
Porseleinen groep, valsspeler

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote Perzische vaas 6354
Grote Perzische vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Wedgwood servies 6127
Wedgwood servies

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Kavel jade 6173
Kavel jade

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Drie Delftse vazen 6228
Drie Delftse vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Delfts blauwe borden, 18e eeuw 6024
2 Delfts blauwe borden, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Delfts kaststelletje 6003
Delfts kaststelletje

Resultaat:

350 EUR

Rosentahl beeld, vos 6092
Rosentahl beeld, vos
Startprijs 350 EUR
Verkocht
4, 18e eeuwse borden 6021
4, 18e eeuwse borden

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Meissen theeservies 6062
Meissen theeservies

Resultaat:

400 EUR