Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen figuur 6301
Porseleinen figuur
Startprijs 40 EUR
2 Porseleinen damesfiguren 6306
2 Porseleinen damesfiguren
Startprijs 40 EUR
Porseleinen potje met deksel 6313
Porseleinen potje met deksel
Startprijs 40 EUR
Grote keramieken schaal 6323
Grote keramieken schaal
Startprijs 40 EUR
4 Chinese schoteltjes 18e eeuw, (2x chicken) 6377
4 Chinese schoteltjes 18e eeuw, (2x chicken)
Startprijs 40 EUR
Kavel antiek Chinees porselein 6401
Kavel antiek Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Balsende auerhaan op boomstronk 6088
Balsende auerhaan op boomstronk
Startprijs 50 EUR
Porseleinen beeld valsspeler 6099
Porseleinen beeld valsspeler
Startprijs 50 EUR
Imarie coro met deksel en kaststel 6105
Imarie coro met deksel en kaststel
Startprijs 50 EUR
Imari kaststel 6113
Imari kaststel
Startprijs 50 EUR
18e Eeuwse tegel + tableau 6119
18e Eeuwse tegel + tableau
Startprijs 50 EUR
Suikerpot, bobonschaal, en strooier 6177
Suikerpot, bobonschaal, en strooier
Startprijs 50 EUR
3 Chinese kop en schotels, vroeg 19e eeuw 6195
3 Chinese kop en schotels, vroeg 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Yixing theepot 6205
Yixing theepot
Startprijs 50 EUR
2 Porseleinen beelden, Maria met kind 6217
2 Porseleinen beelden, Maria met kind
Startprijs 50 EUR
Twee gemberpotten en cilindervaas 6250
Twee gemberpotten en cilindervaas
Startprijs 50 EUR
2x terracotta figuur 6254
2x terracotta figuur
Startprijs 50 EUR
2 Vazen met Romeinse afbeeldingen, eind 19e eeuw 6261
2 Vazen met Romeinse afbeeldingen, eind 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
4 diverse borden 6277
4 diverse borden
Startprijs 50 EUR
Chinese vaas 6347
Chinese vaas
Startprijs 50 EUR
6 Chinese wijnkommen 6387
6 Chinese wijnkommen
Startprijs 50 EUR
2 Fam Verte potten, 18e eeuw 6394
2 Fam Verte potten, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Majolica zuil met bloempot 6415
Majolica zuil met bloempot
Startprijs 50 EUR
porseleinen groep 6077
porseleinen groep
Startprijs 60 EUR