Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Duitse schenkkannen, renaissance 6155
2 Duitse schenkkannen, renaissance
Startprijs 35 EUR
4 Klepkannen 6182
4 Klepkannen
Startprijs 35 EUR
5 aardewerken borden 6183
5 aardewerken borden
Startprijs 35 EUR
3 Antieke Chinese borden 6255
3 Antieke Chinese borden
Startprijs 35 EUR
3 Duits porseleinen houders 6302
3 Duits porseleinen houders
Startprijs 35 EUR
Limoges barok dekseldoos 6316
Limoges barok dekseldoos
Startprijs 35 EUR
Meissen kan 6418
Meissen kan
Startprijs 35 EUR
Dresden porseleinen lamp 6427
Dresden porseleinen lamp
Startprijs 35 EUR
4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel 6072
4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Startprijs 40 EUR
Porseleinen figuur met mandoline 6082
Porseleinen figuur met mandoline
Startprijs 40 EUR
2 Bisquit figuren, edel paar 6087
2 Bisquit figuren, edel paar
Startprijs 40 EUR
5 Engelse beeldjes 6096
5 Engelse beeldjes
Startprijs 40 EUR
4 Engelse beeldjes 6097
4 Engelse beeldjes
Startprijs 40 EUR
Platelen vaas + keramiek vaas 6159
Platelen vaas + keramiek vaas
Startprijs 40 EUR
2 aardewerk vazen 6163
2 aardewerk vazen
Startprijs 40 EUR
2 Delen Duits porselein 6178
2 Delen Duits porselein
Startprijs 40 EUR
Bavaria servies 6179
Bavaria servies
Startprijs 40 EUR
4 Japansen vaasjes 6231
4 Japansen vaasjes
Startprijs 40 EUR
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6240
Chinees trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR
4 Imari schoteltjes 6270
4 Imari schoteltjes
Startprijs 40 EUR
Porseleinen Jugendstil vaas 6275
Porseleinen Jugendstil vaas
Startprijs 40 EUR
Reebok met reegeit 6278
Reebok met reegeit
Startprijs 40 EUR
2 Porseleinen vazen 6280
2 Porseleinen vazen
Startprijs 40 EUR
Chinees kaststel 6291
Chinees kaststel
Startprijs 40 EUR