Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
J. Mankes, kraai 1129
J. Mankes, kraai

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, 19e eeuw 1120
Schilderij, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, 19e eeuw 1121
Schilderij, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij A. de Roo 1189
Schilderij A. de Roo

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Hollandse School, 19e eeuw 1061
Hollandse School, 19e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Schilderij, onduidelijk gesig. 1118
Schilderij, onduidelijk gesig.

Resultaat:

408 EUR

Verkocht
Van Noort, strandgezicht 1105
Van Noort, strandgezicht

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Diverse etsen, Wiersma 1303
Diverse etsen, Wiersma

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Schilderij, molen bij Dokkum 1177
Schilderij, molen bij Dokkum

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
P. van den Braken, zeegezicht 1215
P. van den Braken, zeegezicht

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
M. Salles 1191
M. Salles

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Schilderij stilleven fruit 1102
Schilderij stilleven fruit

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
H. Nickel, boer met paarden 1109
H. Nickel, boer met paarden

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Pendant schilderijen Godfried Stahly rychen 1062
Pendant schilderijen Godfried Stahly rychen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Schilderij, Bijbels tafereel 1006
Schilderij, Bijbels tafereel

Resultaat:

510 EUR

Verkocht
Hendrik Haus 1056
Hendrik Haus

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Schilderij, Helfrich, eenden 1089
Schilderij, Helfrich, eenden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Schilderij Gerard Altman 1015
Schilderij Gerard Altman

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
2 Portretten in lijst 1078
2 Portretten in lijst

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Schilderij en ets, Wiersma 1212
Schilderij en ets, Wiersma

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Schilderij van Rossum du Chatel 1007
Schilderij van Rossum du Chatel

Resultaat:

750 EUR

Portret, Wolfgang Willrich 1023
Portret, Wolfgang Willrich
Startprijs 750 EUR
Portret, Wolfgang Willrich 1024
Portret, Wolfgang Willrich
Startprijs 750 EUR
Portret, Wolfgang Willrich 1025
Portret, Wolfgang Willrich
Startprijs 750 EUR