30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

2x Peter van den Akker 1507
2x Peter van den Akker
Startprijs 35 EUR
Shoultz Carnoff 1225
Shoultz Carnoff
Startprijs 40 EUR
Schilderij bloemen bruine pot 1282
Schilderij bloemen bruine pot
Startprijs 40 EUR
Gemengde techniek naief 1289
Gemengde techniek naief
Startprijs 40 EUR
Schilderij, schapen op hei 1316
Schilderij, schapen op hei
Startprijs 40 EUR
4 Litho's Duitsland 1322
4 Litho's Duitsland
Startprijs 40 EUR
Ets, Starenberg 1343
Ets, Starenberg
Startprijs 40 EUR
Francois Viccon 1344
Francois Viccon
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd aquarel 1352
Ongesigneerd aquarel
Startprijs 40 EUR
Schilderij, D. Hartveld 1366
Schilderij, D. Hartveld
Startprijs 40 EUR
2 Werken, winter en ree 1384
2 Werken, winter en ree
Startprijs 40 EUR
K. Eberhardt 1391
K. Eberhardt
Startprijs 40 EUR
Steendruk, Jan Wijnants 1407
Steendruk, Jan Wijnants
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk gesig. Duitse School 1411
Onduidelijk gesig. Duitse School
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd 20e eeuw 1434
Ongesigneerd 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
C. Sandhofer 1437
C. Sandhofer
Startprijs 40 EUR
B. Kaiser 1445
B. Kaiser
Startprijs 40 EUR
Hollandse School, landschap met kerk 1465
Hollandse School, landschap met kerk
Startprijs 40 EUR
Annica Koot 1484
Annica Koot
Startprijs 40 EUR
Krystyna Szalewska 1485
Krystyna Szalewska
Startprijs 40 EUR
Bep Toscani, collage 1486
Bep Toscani, collage
Startprijs 40 EUR
Annica Koot 1489
Annica Koot
Startprijs 40 EUR
2 Schilderijtjes 1494
2 Schilderijtjes
Startprijs 40 EUR
T.van Donselaar, stilleven 1500
T.van Donselaar, stilleven
Startprijs 40 EUR