Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen boerin met varkens 5071
Bronzen boerin met varkens
Startprijs 120 EUR
Terracotta buste 5114
Terracotta buste
Startprijs 120 EUR
Samac beeld 5115
Samac beeld
Startprijs 120 EUR
Bronzen beeld slede tocht 5041
Bronzen beeld slede tocht
Startprijs 125 EUR
Beeldje, slijpsteen 5124
Beeldje, slijpsteen
Startprijs 125 EUR
Beeldje, ploegende boer 5125
Beeldje, ploegende boer
Startprijs 125 EUR
Bronzen zittende panter 5067
Bronzen zittende panter
Startprijs 130 EUR
Arabier met instrumenten 5112
Arabier met instrumenten
Startprijs 130 EUR
Duitse barok wandsculptuur 5030
Duitse barok wandsculptuur
Startprijs 150 EUR
Antiek figuur op steen 5042
Antiek figuur op steen
Startprijs 150 EUR
Bronzen beeld, Chinese man 5062
Bronzen beeld, Chinese man
Startprijs 150 EUR
Bronzen beeldjes 5109
Bronzen beeldjes
Startprijs 150 EUR
19e Eeuws Barock snijstuk 5130
19e Eeuws Barock snijstuk
Startprijs 150 EUR
Grote bronzen leeuw met slang 5102
Grote bronzen leeuw met slang
Startprijs 160 EUR
Art Deco beeld 5113
Art Deco beeld
Startprijs 160 EUR
Beeld oude arabische  man 5108
Beeld oude arabische man
Startprijs 180 EUR
Weens brons met vogels 5028
Weens brons met vogels
Startprijs 200 EUR
2 Samac beelden man/vrouw 5098
2 Samac beelden man/vrouw
Startprijs 200 EUR
Bronzen beeld, boedha 5099
Bronzen beeld, boedha
Startprijs 200 EUR
Bronzen beeld 5107
Bronzen beeld
Startprijs 200 EUR
Twee houten beelden 5053
Twee houten beelden
Startprijs 220 EUR
Terracotta beeld 5088
Terracotta beeld
Startprijs 220 EUR
Beeld van een hert 5047
Beeld van een hert
Startprijs 230 EUR
Zuid Duitse barok heilige 5029
Zuid Duitse barok heilige
Startprijs 250 EUR