H. Ripatta? omstreeks 1930, Oosterse vrouwen bij stenen poort, olieverf op paneel 48x58cm. Cond:G
Heimkamp? 1888, landschap met kasteel, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G
Jaap van Kregten, 1878-1987 Enschede, groot landschap met koeien, olieverf op linnen 75x90cm. Cond;G
Ongesigneerd omstreeks 1800, Duitse school vrouw in klederdracht, olieverf op linnen 29x22cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 vaas met rozen, olieverf op linnen 90x60cm. Cond:G
J. van Delden, poldergezicht met watermolen, olieverf op linnen 50x70cm.
C. van Kervel '49, boerderij met rieten dak, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
A. Heine omstreeks 1916 Hollands stadsgezicht met ophaalbrug en figuren, olieverf op paneel 35x40cm. Cond:G
M. Wandscheer, mogelijk Maria Wandscheer 1856-1936 Ede, vaas met kleurrijke bloemen, olieverf op paneel 30x40cm. Cond;G
Henriette van Hove van Voorthuisen, 1861- keramieke vaas met seringen en perzisch kleed, olieverf op linnen 90x70cm. Cond:G
H.J Wijngaard 1922-2012 branding bij avond, olieverf op linnen 100x40cm. Cond:G
Pendant portretten, 19e eeuw, man en vrouw, olieverf op paneel 22x19cm. Cond;G
A. Groenewegen omstreeks 1950 Rotterdamse haven, olieverf op linnen 80x40cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, twee figuren in nis, olieverf op linnen 50x61cm. Cond:G
J. Veerman, omstreeks 1930, kinderen op het strand, olieverf op linnen 60x40cm. Cond:R
Jan Jans Amsterdam (1872-1943), landschap met berkenbomen en boer, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw mogelijk Rijkelijkshuyzen, landschap met boerenhuis, olieverf op paneel 35x26cm. Cond:G
H.H.Ros, omstreeks 1920, landschap met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
B.Pen, 20e eeuw stadsgezicht met figuren naar Cornelis Springer, olieverf op linnen 60x50cm. Cond;R/G