Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

VERVALLEN UIT VEILING 2039
VERVALLEN UIT VEILING
Startprijs 650 EUR
Zilveren hengselmand 10
Zilveren hengselmand
Startprijs 700 EUR
Tinnen kraankan 2036
Tinnen kraankan
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Pieter Keur bijbel 2034
Pieter Keur bijbel

Resultaat:

190 EUR

Parel briljant hanger  GG 6
Parel briljant hanger GG
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Schilderij, witte hond 1340
Schilderij, witte hond

Resultaat:

50 EUR

Ovaalvormige vaas 4109
Ovaalvormige vaas
Startprijs 150 EUR
Wijnfleshouder 2250
Wijnfleshouder
Startprijs 40 EUR
Gestoffeerde hocker 3170
Gestoffeerde hocker
Startprijs 250 EUR
25 Spaarpotten 4379
25 Spaarpotten
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Bronzen vrouw met hark 4021
Bronzen vrouw met hark

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
W. Kalshofen, stilleven 1297
W. Kalshofen, stilleven

Resultaat:

100 EUR

Modelkastje 3331
Modelkastje
Startprijs 100 EUR
Chinese kom 4368
Chinese kom
Startprijs 40 EUR
Schilderij, Zeeuws 1287
Schilderij, Zeeuws
Startprijs 50 EUR
Aardmann, aqaurel duingezicht 1284
Aardmann, aqaurel duingezicht
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Italiaanse vaas 4498
Italiaanse vaas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Halve maantafel 3319
Halve maantafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schaakspel 2305
Schaakspel

Resultaat:

10 EUR

Kleed 3129
Kleed
Geen vanafprijs
Verkocht
3 Delen tin 2206
3 Delen tin

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Tapijt 238x138 3128
Tapijt 238x138

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Voltaire met kuifje 3161
Voltaire met kuifje

Resultaat:

180 EUR

A.J. van Prooijen, Zomer/Winter 1052
A.J. van Prooijen, Zomer/Winter
Startprijs 1.500 EUR