Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Tapijt 183x22 3130
Tapijt 183x22
Startprijs 30 EUR
Tapijt 150x93 3177
Tapijt 150x93
Startprijs 10 EUR
Schilderij G. Krol 1076
Schilderij G. Krol
Startprijs 125 EUR
Fauteuil met biezen zitting 3258
Fauteuil met biezen zitting
Startprijs 45 EUR
Vroeg 18e eeuws bord 4180
Vroeg 18e eeuws bord
Startprijs 45 EUR
Verkocht
3 Blauwe vazen 19e eeuw 4187
3 Blauwe vazen 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Zilveren schaar 91
Zilveren schaar
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Buffetkast notenhout 3106
Buffetkast notenhout

Resultaat:

150 EUR

Mahoniehouten voltaire 3263
Mahoniehouten voltaire
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Voltaire met kuifje 3162
Voltaire met kuifje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Voltaire met kuifje 3161
Voltaire met kuifje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
4 Mahoniehouten krakeling stoelen 3268
4 Mahoniehouten krakeling stoelen

Resultaat:

200 EUR

A.J. van Prooijen, Zomer/Winter 1052
A.J. van Prooijen, Zomer/Winter
Startprijs 1.500 EUR
Dubbelloops damesgeweer 2037
Dubbelloops damesgeweer
Startprijs 140 EUR
Stel kandelaars 2020
Stel kandelaars
Startprijs 90 EUR
14 Statien religieus 2392
14 Statien religieus
Startprijs 825 EUR
Houten beeld Madonna 2325
Houten beeld Madonna
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Halve maan tafeltje 3225
Halve maan tafeltje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engelse 2,5 zits bank 3134
Engelse 2,5 zits bank

Resultaat:

75 EUR

Lamp als wagenwiel 2075
Lamp als wagenwiel
Geen vanafprijs
Bentheimer bak 2009
Bentheimer bak
Geen vanafprijs
Bentheimer bak 2010
Bentheimer bak
Startprijs 80 EUR
Zilveren blaker 85
Zilveren blaker
Startprijs 450 EUR
Briljant Collier 57
Briljant Collier
Startprijs 2.500 EUR