Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen hondje 4002
Bronzen hondje

Resultaat:

468 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht 1194
J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht 1196
J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Cornelis Rip 1259
Cornelis Rip

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bonheur 3115
Bonheur

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Carl Eduard Ahrends, stadsgezicht Deventer 1173
Carl Eduard Ahrends, stadsgezicht Deventer

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Zwitserse hoekkast, 18e eeuw 3100
Zwitserse hoekkast, 18e eeuw

Resultaat:

410 EUR

Verkocht
Xeno Münninghof 1017
Xeno Münninghof

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Schilderij, S. Twint 1067
Schilderij, S. Twint

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Essenhouten vitrine ca. 1910 3243
Essenhouten vitrine ca. 1910

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Essenhouten Windsor armfauteuil 3251
Essenhouten Windsor armfauteuil

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Essenhouten Windsor armfauteuil 3252
Essenhouten Windsor armfauteuil

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen vrouw met hark 4021
Bronzen vrouw met hark

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, indiaan 4040
Bronzen sculptuur, indiaan

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Sculptuur neerdalende duif 4042
Sculptuur neerdalende duif

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eikenhouten rolbureau 3339
Eikenhouten rolbureau

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Notenhouten ladencommode 3168
Notenhouten ladencommode

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Clipoorstekers WG. 154
Clipoorstekers WG.

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Goosen, koetjes in landschap 1061
Goosen, koetjes in landschap

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij van Kregten 1075
Schilderij van Kregten

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
B. van Londen 1087
B. van Londen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Tuinset bergsteen 2266
Tuinset bergsteen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Stoel, Pierre Paulin 3138
Stoel, Pierre Paulin

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Eettafel 3348
Eettafel

Resultaat:

350 EUR