04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

Pendule,vuurverguld 3000
Pendule,vuurverguld
Startprijs 450 EUR
Weense portaalklok 3002
Weense portaalklok
Startprijs 450 EUR
Bouilleklok 3014
Bouilleklok
Startprijs 450 EUR
Franse pendule Louis Seize stijl 3075
Franse pendule Louis Seize stijl
Startprijs 450 EUR
Driedelig klokkenstel 3011
Driedelig klokkenstel
Startprijs 475 EUR
Tafelklok 3039
Tafelklok
Startprijs 500 EUR
Staande klok 3068
Staande klok

500 EUR

Amerikaanse reiswekker 3001
Amerikaanse reiswekker
Startprijs 550 EUR
Glaspendule 3005
Glaspendule
Startprijs 550 EUR
Franse pendule 3082
Franse pendule
Startprijs 550 EUR
Antiek Friese stoelklok 3031
Antiek Friese stoelklok
Startprijs 575 EUR
Tafelklok 3061
Tafelklok
Startprijs 600 EUR
Antiek Friese staartklok 3044
Antiek Friese staartklok
Startprijs 675 EUR
Vuurtoren klok 19e eeuw 3027
Vuurtoren klok 19e eeuw
Startprijs 725 EUR
Glaspendule ca. 1900 3056
Glaspendule ca. 1900
Startprijs 750 EUR
Onyx marmeren glaspendule 3080
Onyx marmeren glaspendule
Startprijs 850 EUR
Fries staand horloge 3006
Fries staand horloge

1.000 EUR

Mysterieus klokje 3020
Mysterieus klokje
Startprijs 1.000 EUR
Bronzen pendule 3055
Bronzen pendule
Startprijs 1.100 EUR
Franse bouille klok ca. 1880 3004
Franse bouille klok ca. 1880
Startprijs 1.200 EUR
Grote figuren pendule 3012
Grote figuren pendule
Startprijs 1.200 EUR
Overijsselse stoelklok 3008
Overijsselse stoelklok
Startprijs 1.950 EUR