Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Franse comtoise 3052
Franse comtoise

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schwarzwald klokje 3057
Schwarzwald klokje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Wekker Engeland 3064
Wekker Engeland

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Reiswekker met melodie 3066
Reiswekker met melodie

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bim Bam 3089
Bim Bam

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Eikenhouten wandklokje 3028
Eikenhouten wandklokje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Noten gefineerde pedule 3048
Noten gefineerde pedule

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Eikenhouten pendules 3043
2 Eikenhouten pendules

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Franse schoolklok 3051
Franse schoolklok

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klokje 3062
Schwarzwalder klokje

Resultaat:

15 EUR