Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Mechelse secretaire 3110
Mechelse secretaire
Startprijs 500 EUR
Naaitafel/handwerktafeltje 3118
Naaitafel/handwerktafeltje
Startprijs 500 EUR
Eikenhouten boekenkast 3124
Eikenhouten boekenkast
Startprijs 500 EUR
Massief iepenhouten dressoir 3139
Massief iepenhouten dressoir
Startprijs 500 EUR
Luikslakens secretaire 19e eeuw 3246
Luikslakens secretaire 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Handbeschilderd kamerscherm 3109
Handbeschilderd kamerscherm

Resultaat:

600 EUR

Houten parkkinderwagen 3171
Houten parkkinderwagen
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Iepenhouten boekenkast 3286
Iepenhouten boekenkast

Resultaat:

550 EUR

Mahoniehouten klepsecretaire 3114
Mahoniehouten klepsecretaire
Startprijs 600 EUR
3 Deurs vitrinekast 3160
3 Deurs vitrinekast
Startprijs 600 EUR
6 Stoelen Art Deco stijl 3203
6 Stoelen Art Deco stijl
Startprijs 600 EUR
Eikenhouten secretaire Holland 3265
Eikenhouten secretaire Holland
Startprijs 600 EUR
1 Deurs kussenkast 3213
1 Deurs kussenkast
Startprijs 650 EUR
Rundlederen oorfauteuil 3367
Rundlederen oorfauteuil
Startprijs 675 EUR
Rundlederen oorfauteuil 3373
Rundlederen oorfauteuil
Startprijs 675 EUR
Meidenkast 3101
Meidenkast
Startprijs 800 EUR
Kapitale porseleinkast 3233
Kapitale porseleinkast
Startprijs 800 EUR
Eiken pastoorskast 3307
Eiken pastoorskast
Startprijs 800 EUR
Notenhouten boekenkastje 3113
Notenhouten boekenkastje
Startprijs 900 EUR
Chesterfield rundlederen bank 3382
Chesterfield rundlederen bank
Startprijs 925 EUR
Verkocht
Marqueterie bureau 3150
Marqueterie bureau

Resultaat:

835 EUR

Staphorster beschilderde hangvitrine 3206
Staphorster beschilderde hangvitrine
Startprijs 1.000 EUR
Mahonie kinder/kakstoel. Hollands biedermeier ca. 1840 3239
Mahonie kinder/kakstoel. Hollands biedermeier ca. 1840
Startprijs 1.200 EUR
Hindeloopen beschilderd hangvitrine 3207
Hindeloopen beschilderd hangvitrine
Startprijs 1.250 EUR