3 Goudimari handbeschilderde borden met gecontourneerde rand 2e helft 20e eeuw. ø22cm. Cond.: G
4 Kopjes en 3 schotels. China 18e eeuws peterselie decor. Kang Shy schotels met lichte beschadigingen. Schotels: Ø14cm. Kopjes: 5xØ8cm.
Porseleinen Lladro, cactus met vogel. Blaadje afgebroken maar aanwezig 14,5cm. Cond.: R
Doos met 12 kristallen onderzetters en setje fruitmesjes, 20e eeuw,2 mesheften gelijmd.
Kristallen coupe met blauw, vermoedelijk Duitsland ca. 1900 13,5x14cm. Cond.: U
Doos met 9 kristallen glazen 20e eeuw. 18xø8cm. Cond.: U
Rosenthal porseleinen putto met ezel, 12x12x605 cm., 20e eeuw
1x 4 Delig Hollands waaier kristal roomstelletje 27x12x9 cm.,licht beschadigd, 1x zout-peper-mosterdsetje op schotel,Hollands waaier kristal,17.5x9x8 cm.licht beschadigd,
Platelen vaasje met 2 oortjes,gemerkt 1143 Danier Gouda, 10x12 cm, met haarscheur.
Aardewerken beeld (Thuringen) van een ruiter te paard (Don Quichot), 20e eeuw, 36x35x13cm. Cond.: G
Porseleinen chocoladekan gemerkt Hutschenreuther 20e eeuws. Handbeschilderd met bloemen 25x25x17cm. Cond.: G
Tegeltableau, Hollandse winter met vele figuren, 20e eeuw, gesigneerd J.C.V. Hunnik, 50x35x2cm. Cond.: U
21-Delig blauwkleurig Bavaria servies van Seltman Weiden, 1e helft 20e eeuw, Cond.: U