Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

 

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
746 Resultaten
Kavel: 1034

Scherrewitz

Resultaat: 2.345 EUR

Johan Frederick Cornelis Scherrewitz (Amsterdam 1868 - 1951 Hilversum), olieverf op paneel, schelpenvisser aan het strand 24x30cm. Cond.: U


Kavel: 1242

Ton Schulten

Resultaat: 1.800 EUR

Ton Schulten 1992, olieverf op linnen, abstracte compositie. Vroeg werk van Ton Schulten. herkomst privebezit (rechtstreeks gekocht van Ton Schulten in 1992). Naderhand is Ton Schulten coulissenlandsc...


Kavel: 3104

Hollandse porseleinvitrine

Resultaat: 1.500 EUR

Hollandse porseleinvirtine 18e eeuws. Dubbelgebogen kap met oplopende deuren. Orgelgebogen lades rustend op 5 gebogen poten. H.237 x 185 x 60 cm.


Kavel: 3006

Fries staand horloge

Resultaat: 1.000 EUR

Fries staand horloge, begin 19e eeuw, met scheepjesmechaniek in eikenhouten kast. Volledig originele klok in massief eikenhouten kast. 1-Daags uurwerk zoals gebruikelijk in deze klokken. Met gedraaid...


Kavel: 207

Tourmalijn bril.ring

Resultaat: 900 EUR

Ring ø56,WG750/000,met grote donkergroene tourmalijn cabochon 15.96ct,en briljanten 0.81ctTW/VSI 22.4 gr


Kavel: 1153

Anton Heyboer

Resultaat: 875 EUR

Anton Heyboer, aquarel op papier, de vier bruiden 110x80cm. Cond.: U


Kavel: 3150

Marqueterie bureau

Resultaat: 835 EUR

Marqueterie gebombeerd rolbureau compleet ingelegd met diverse houtsoorten en thema's. Onder diverse bloemotieven en diverse puto's. geheel gemaakt in de Franse stijl eind 20e eeuw. Cond.: G


Kavel: 1060

Jan Rijlaarsdam

Resultaat: 825 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), aquarel op papier, "Ballonverkoopster" 31x23cm. Cond.: U


Kavel: 110

Zilveren broodmand

Resultaat: 820 EUR

Grote Hollands zilveren broodmand, mooi uitgezaagd voorzien van sjieke handgrepen. 1942 Niekerk Schoonhoven. 835/000 650gr. 39x27cm. Cond.: U


Kavel: 1041

Schilderij Wim Helder

Resultaat: 700 EUR

Wim Helder ( Den Haag 1892 - 1966 Hattem), olieverf op linnen, duinlandschap 68x54cm. Cond.: U


Kavel: 4086

Bronzen engel

Resultaat: 700 EUR

Bronzen sculptuur van een engel, eind 19e eeuw, gesigneerd Aug. Moreau. H.: 42cm. Cond.: U


Kavel: 3009

Grote wandregelateur

Resultaat: 650 EUR

Weense regelateur met opengewerktre eikenhouten kast. Geheel verfraaid met bronzen ornamenten. Uurwerk met volle patina's 125x45cm.


Kavel: 3157

Eikenhouten kast 18e eeuw

Resultaat: 650 EUR

Massief eikenhouten 18e eeuws 2deurs kast rijkelijk bestoken. Opschrift "An gotes segen ist alles gelegen", anno 1718 "Gesche Maria Tameling". Kast is ooit doormidden geweest. 171x58x187cm. Sleutel on...


Kavel: 1020

Hans Herrmann

Resultaat: 620 EUR

Hans Herrmann (1858-1942), olieverf op linnen,havengezicht," Delftshaven",61 x 41.5 cm.


Kavel: 276

3-Delig zilveren servies 1966

Resultaat: 600 EUR

Schitterend Hollands 3-delig zilveren servies 1966. J. Kempen en Begeer Zeist, Voorschoten, Leiden en Zoetermeer 1961 tot heden. 680gr. Cond.: U


Kavel: 1113

Ikoon, Nicholaas

Resultaat: 600 EUR

Kerkicoon 20e eeuw, Heilige Nicolaas met Vita (scenes uit zijn leven). o.a; doop, priester-, en drakenwijding, berrijding gevangenen etc. 75x66cm. Cond.: G


Kavel: 3109

Handbeschilderd kamerscherm

Resultaat: 600 EUR

4 Delig handbeschilderd met kamerscherm met boven en onderin marmerlook panelen met puto's en vrouwen. In het midden 4 handbeschilderde panelen met 4 elegante dames. eind 20e eeuw. H.188 x210 cm.


Kavel: 3286

Iepenhouten boekenkast

Resultaat: 550 EUR

Massief iepen boekenkast, kersenkleurig, Werdicke systeem, 220x90x40cm.


Kavel: 1019

Ongesigneerd schilderij

Resultaat: 500 EUR

Olieverf op linnen, 18e eeuw landschap met figuren, Duitsland of Italië, mooie kwaliteit, 43x34cm. Conditie: goed.


Kavel: 3068

Staande klok

Resultaat: 500 EUR

Staande klok met Schwarzwalder uurwerk ca. 1850 in eikenhouten kast 242x34x23cm. Taxatiewaarde: € 2.500,-


Kavel: 3083

Friese staartklok met dubbele kap

Resultaat: 500 EUR

Friese staartklok met dubbele kap, 19e eeuw, eikenhouten kast en scheepjesmechaniek, 150x43x25cm. Cond.: G


Kavel: 4058

Bronzen kat

Resultaat: 480 EUR

Grote bronzen, Art Deco stijl ,sculptuur van een zittende kat. Eind 20e eeuw, gesigneerd Francois Pompon gemaakt na 19e eeuws voorbeeld 45x21x30cm. Cond.: G.


Kavel: 1128

Onbekend schilderij, landschap met figuur

Resultaat: 475 EUR

Ongesigneerd landschap met figuren, olieverf op linnen (oude bedoeking), 17e-18e eeuws 36x28cm. Cond.: G


Kavel: 4037

Bronzen sculpture, Henneman

Resultaat: 475 EUR

Bronzen sculpture van Henneman 1995, nr. 9 van de 10. Voorstellend man en vrouw. 49x23x3cm.