Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Scherrewitz 1034
Scherrewitz

Resultaat:

2.345 EUR

Schilderij R. Degger 1305
Schilderij R. Degger
Geen vanafprijs
Tilly Moes, keulse pot met bloemen 1010
Tilly Moes, keulse pot met bloemen
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Schilderij Jan Wingen 1030
Schilderij Jan Wingen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J. Pieneman, tropische vogels 1026
J. Pieneman, tropische vogels

Resultaat:

135 EUR

G.H. Gobell 1024
G.H. Gobell
Startprijs 11.000 EUR
Schilderij, berglandschap 1022
Schilderij, berglandschap
Startprijs 40 EUR
Schilderij met schepen 1152
Schilderij met schepen
Startprijs 35 EUR
Laurant, schepen op meer 1096
Laurant, schepen op meer
Startprijs 1.200 EUR
John Heartfield, 33 fotomontagen 1974 1013
John Heartfield, 33 fotomontagen 1974
Startprijs 300 EUR
Slager Jr. 1011
Slager Jr.
Geen vanafprijs
Verkocht
J.H. Persijn 1009
J.H. Persijn

Resultaat:

100 EUR

Henk Schuring 1007
Henk Schuring
Startprijs 800 EUR
Puyenbroeck, stilleven 1027
Puyenbroeck, stilleven
Startprijs 1.500 EUR
H.P. van Eck 1003
H.P. van Eck
Geen vanafprijs
E.J. Woollett 1001
E.J. Woollett
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Kalshoven 1014
Kalshoven

Resultaat:

75 EUR

Arthur v.Brelo 1202
Arthur v.Brelo
Startprijs 300 EUR
Gesign.F.Heitmann 1307
Gesign.F.Heitmann
Startprijs 340 EUR
Verkocht
Hans Herrmann 1020
Hans Herrmann

Resultaat:

620 EUR

D. Kubb 1314
D. Kubb
Geen vanafprijs
J. Lorje 1161
J. Lorje
Startprijs 50 EUR
De Haas 1256
De Haas
Startprijs 800 EUR
Verkocht
2 Schoolplaten 1197
2 Schoolplaten

Resultaat:

10 EUR