04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

"A point to point" 1072
"A point to point"

110 EUR

Schilderij 1073
Schilderij
Startprijs 100 EUR
B.J.van Hove ophaalbrug 1074
B.J.van Hove ophaalbrug
Startprijs 2.800 EUR
Schilderij van Kregten 1075
Schilderij van Kregten

350 EUR

Schilderij G. Krol 1076
Schilderij G. Krol
Startprijs 125 EUR
2 Schilderijen 1077
2 Schilderijen
Startprijs 800 EUR
Schilderij panda WNF 1078
Schilderij panda WNF

50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1079
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 1.000 EUR
Wassily Kandinsky (1866 - 1944), "Improvisation 7" 1080
Wassily Kandinsky (1866 - 1944), "Improvisation 7"
Startprijs 200 EUR
Gesigneerd W. Nitzsche 1081
Gesigneerd W. Nitzsche
Startprijs 20 EUR
Schilderij, gouache Ger van Vliet 1082
Schilderij, gouache Ger van Vliet
Startprijs 50 EUR
Schilderij, A. Bouw '99 1083
Schilderij, A. Bouw '99

35 EUR

Aquarel Jan ten Hoopen 1084
Aquarel Jan ten Hoopen
Startprijs 60 EUR
K.C. van Tilburg, In het park 1085
K.C. van Tilburg, In het park
Startprijs 100 EUR
Yvonne oude Elferink, 1086
Yvonne oude Elferink,
Startprijs 80 EUR
B. van Londen 1087
B. van Londen

350 EUR

Interieur met naaiende vrouw 1088
Interieur met naaiende vrouw
Startprijs 75 EUR
K.Karssen 1089
K.Karssen
Startprijs 2.250 EUR
Bloemen op vaas 1090
Bloemen op vaas

30 EUR

Mediterraan 1091
Mediterraan
Startprijs 50 EUR
B.H. Bolink 1092
B.H. Bolink
Startprijs 300 EUR
Arie Knikker 1093
Arie Knikker

70 EUR

W. Korteling, Deventer school 1094
W. Korteling, Deventer school
Startprijs 250 EUR
J. Pieneman 1095
J. Pieneman

55 EUR