04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

Jansen, gemengde techniek 1353
Jansen, gemengde techniek
Startprijs 30 EUR
3 Oude etsen 1355
3 Oude etsen

20 EUR

2 Etsen 1357
2 Etsen
Geen vanafprijs
Dansend paar 1203
Dansend paar
Startprijs 150 EUR
Schilderij, naakte vrouw 1366
Schilderij, naakte vrouw
Startprijs 200 EUR
Schilderij, muciserend stel 1363
Schilderij, muciserend stel
Startprijs 340 EUR
Pastel, Hongaarse vrouw 1365
Pastel, Hongaarse vrouw

275 EUR

Schilderij, naakt 1364
Schilderij, naakt
Startprijs 135 EUR
Schilderij, landschap met bergen 1198
Schilderij, landschap met bergen
Startprijs 350 EUR
Schilderij, 19e eeuws interieur 1314
Schilderij, 19e eeuws interieur
Startprijs 200 EUR
Ond.gesigneerd 1368
Ond.gesigneerd
Startprijs 200 EUR
Hans Pick. 1369
Hans Pick.
Startprijs 160 EUR
Hans Pick. 1370
Hans Pick.
Startprijs 160 EUR
Gesign.G.Stoll 1371
Gesign.G.Stoll
Startprijs 200 EUR
Lievin Herremans 1372
Lievin Herremans
Startprijs 1.100 EUR
Anton Heyboer 1373
Anton Heyboer
Startprijs 225 EUR
Nijgh 1374
Nijgh
Geen vanafprijs
Test 1 6000
Test 1
Startprijs 100 EUR
Test 1 2 6001
Test 1 2
Startprijs 200 EUR
Test 3 6002
Test 3
Startprijs 300 EUR
TEst 4 6003
TEst 4
Geen vanafprijs