Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, visser in boot 1048
Schilderij, visser in boot
Startprijs 750 EUR
Cor Noltee, bloemstilleven 1049
Cor Noltee, bloemstilleven
Startprijs 650 EUR
Pabst 1050
Pabst
Geen vanafprijs
Rodenburg 1051
Rodenburg
Geen vanafprijs
A.J. van Prooijen, Zomer/Winter 1052
A.J. van Prooijen, Zomer/Winter
Startprijs 1.500 EUR
Hetty Broedelet 1053
Hetty Broedelet
Startprijs 500 EUR
Bert Alers polderlandschap 1054
Bert Alers polderlandschap
Startprijs 100 EUR
Hanton1928 1055
Hanton1928
Geen vanafprijs
J. Lorje, eenden 1056
J. Lorje, eenden
Startprijs 40 EUR
Josef Dederichs 1057
Josef Dederichs
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Kalshoven 1058
Kalshoven

Resultaat:

100 EUR

Willem Rip 1059
Willem Rip
Startprijs 2.300 EUR
Verkocht
Jan Rijlaarsdam 1060
Jan Rijlaarsdam

Resultaat:

825 EUR

Verkocht
Goosen, koetjes in landschap 1061
Goosen, koetjes in landschap

Resultaat:

350 EUR

Fried Pal, Maxime in Parijs 1062
Fried Pal, Maxime in Parijs
Startprijs 2.000 EUR
J. Lorje, winterlandschap 1063
J. Lorje, winterlandschap
Startprijs 50 EUR
J. Lorje, winterlandschap 1064
J. Lorje, winterlandschap
Startprijs 50 EUR
J.C. Meerburg, boerenland 1065
J.C. Meerburg, boerenland
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Will '40, stilleven 1066
Will '40, stilleven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, S. Twint 1067
Schilderij, S. Twint

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
J.J. Moolhuizen, Vaucluse landschap 1068
J.J. Moolhuizen, Vaucluse landschap

Resultaat:

100 EUR

Baretti '72 1069
Baretti '72
Startprijs 30 EUR
Gesigneerd R. Wouters, kade met schepen 1070
Gesigneerd R. Wouters, kade met schepen
Startprijs 100 EUR
Andre Derain (1880 - 1954), "Femme" 1071
Andre Derain (1880 - 1954), "Femme"
Startprijs 150 EUR