Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Laurant, schepen op meer
Startprijs 1.200 EUR

Henry Laurent (Franse school), olieverf op linnen, riviergezicht met oude woonboot, 50x70cm. Cond.: G

Ets, Amsterdam werkelozen
Resultaat: 25 EUR

Gesigneerd Eugene Luckers, ets op een papier van een kerk 28x57cm. Cond.: G

Gesig.P.Willer
Startprijs 220 EUR

Gesig.P.Willer, Düsseldorfer landschapschilder eind 19e eeuw,olieverf op linnen,boerderij aan water, 65.5 x 47 cm.

naar Rembrandt van Rijn, Jacob zegent de kinderen van Jozef
Startprijs 90 EUR

naar Rembrandt van Rijn, Jacob zegent de kinderen van Jozef. Gravure uit 1885 van William Unger naar een ets van Rembrandt. 21,5x17cm.

Schilderij
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht 30x40cm. Cond.: U

Schilderij op rijstpapier
Resultaat: 15 EUR

Japans werkje op rijstpapier, man en jongen, handgekleurd ca. 1900. Ongesigneerd 21x33cm. Cond.: R

J. Lorje, zonnebloemen
Startprijs 40 EUR

Lorje (Enschede), pastel op papier, zonnebloemen op een vaas 56x39cm. Cond.: U

Evert Moll
Startprijs 950 EUR

Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, Rotterdamse haven 17,5x23cm. Cond.: U

Schilderij, bloemstilleven
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloem 18x13cm. Cond.: M

Schilderij 17e/18e eeuw
Startprijs 8.500 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuws, olieverf op linnen, voorname dame en heer in schitterende kleding (oude bedoeking) 124x89cm. Cond.: G

Landschap met bloemen
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, landschap met bloemen, 60x80cm. Cond.: R

2x George Wright Pink
Resultaat: 30 EUR

Twee Engelse prenten op papier; "A Killing Pace" en "Through the Bull Finch" 28x18cm. Cond.: G

R. Davis, jacht
Resultaat: 30 EUR

Engelse prent op papier van een vossenjacht met diverse figuren, 37x30cm. Cond.: U

Ongesigneerd landschap
Resultaat: 55 EUR

Ongesigneerd landschap, olieverf op linnen, 40x60cm. Cond.: U

Schilderij Jan Wingen
Resultaat: 100 EUR

Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter te Loosduinen 30x40cm. Cond.: U

Icoon
Resultaat: 220 EUR

Griekse icoon met twee velden. Bovenste veld; Deïsis met Jezus, Maria en Johannes de Doper. Onderste veld; Basilius, Gregorius en Filemon. ca. 1900

Icoontje
Resultaat: 120 EUR

Miniatuur icoon, Aya Sophia kern in Constantinopel

Ikoon, Nicholaas
Resultaat: 600 EUR

Kerkicoon 20e eeuw, Heilige Nicolaas met Vita (scenes uit zijn leven). o.a; doop, priester-, en drakenwijding, berrijding gevangenen etc. 75x66cm. Cond.: G

"Boer naar kerk"
Geen vanafprijs

Onduidelijk gesigneerd, "Boer naar kerk"pastel op papier, 27x38 cm.,Cond:U

"The limerick from the black hill"
Resultaat: 70 EUR

Engelse gelimiteerde litho met daarbij een kleine originele schets ingelijst. nr. 3/575. "The limerick from the black hill", 50x34cm. Cond.: U

"The Galway Blazers"
Resultaat: 30 EUR

Engelse litho op papier, "The Galway Blazers hunt at little mount Brown", 38x29cm. Cond.: U

H. van Dijk, strand
Startprijs 150 EUR

H. van Dijk, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: U

C.Westerbeek
Startprijs 800 EUR

Cornelis Westerbeek (Sassenheim 1844 - 1903 Den Haag), olieverf op paneel, koeien bij een watersluis, 14x20cm. Cond.: U

Schilderij, dame aan strand
Startprijs 40 EUR

Gesigneerd Nicole Peykot, olieverf op linnen, vrouw aan de kust, 40x50cm. Cond.: U

G. Kwintenberg
Resultaat: 40 EUR

G. Kwintenberg '47, olieverf op linnen, stilleven met appels 47x24cm. Cond.: U

18e-19e eeuws schilderij
Startprijs 350 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuws, olieverf op linne, moeder met kinderen 45x34cm. Cond.: M

B. van Londen
Resultaat: 200 EUR

Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, bloeiende boomgaard 25x35cm. Cond.: U

L. Wittig-Keyser
Startprijs 275 EUR

Lucia Wittig-Keyser (Amsterdam 1873 - 1958 Laren), olieverf op linnen, vaas met bloemen, Cond.: U

H.C.C.Bogman
Startprijs 750 EUR

Hermanus Charles Christiaan Bogman (Den Haag 1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, herder met schapen, 33x36cm. Cond.: U

Aquarel boerderij
Startprijs 30 EUR

H. den Hartog, aquarel op papier, "Boerenhuis", 28x19cm. Cond.: U

Aquarel van marineschepen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd marineschilderij WO II, vermoedelijk Duitse marine, aquarel op papier, 21x30cm. Cond.: U

Schilderij, Pleun Betist
Startprijs 300 EUR

Pleun Betist (1894 - Den Haag), olieverf op linnen, landschap 50x70cm. Cond.: U

Onbekend schilderij, landschap met figuur
Resultaat: 475 EUR

Ongesigneerd landschap met figuren, olieverf op linnen (oude bedoeking), 17e-18e eeuws 36x28cm. Cond.: G

C.Cunaeus
Startprijs 900 EUR

Conradijn Cunaeus (Dendermonde 1828 - 1895 Amstelveen), olieverf op linnen, landschap met jachthond en hert, 67x45cm. Cond.: U

M. Vogt,
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd M. Vogt (ca. 1900), geschilderde kopie naar Murillo, olieverf op linnen, fruitverkoopster (bedoekt), 65x87cm. Cond.: R

Pendant Robert Forgers
Startprijs 800 EUR

Twee werken Robbert Fortgens 1996 (geb. 1960 Amsterdam), olieverf op linnen, abstracte compositie 33x43cm. Cond.: U

Olieverf schilderij
Resultaat: 100 EUR

Martinus Jacobus Nefkens (hedithuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, "boerin op pad" 30x40cm. Cond.: U

W. Bosman, landschap met boerderij
Geen vanafprijs

W. Bosman (Enschede), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 35x50cm. Cond.: U.

Ets W.G. Hofker
Startprijs 60 EUR

W.G. Hofker (Den Haag 1902), ets op papier, paardekar op de kade 44x16cm. Cond.: U

Landschap met molen
Startprijs 350 EUR

Landschap met molen, olieverf op paneel, 54x44cm. Cond.: U

2 Aquarellen
Resultaat: 90 EUR

2x Eileen Crawford (Londen, Engeland), aquarel op papier 20e eeuw, "Altea", 27x20cm. Cond.: U

Arttur Wisniewski
Startprijs 780 EUR

Arttur Wisniewski,schilder 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen,Orientaalse bazar,r.o.gesign.+gedat.(19)75, 110 x 90 cm.

Riviergezicht H.H.
Resultaat: 70 EUR

Monogram H.H. begin 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met tjalken 40x60cm. Cond.: R

Schilderij, stilleven
Startprijs 50 EUR

Gesigneerd Rink?, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 30-er jaren, 40x60cm. Cond.: G

Louis Apol
Startprijs 3.350 EUR

Louis Apol (Den Haag 1850 - 1936), gouache op papier, winterlandschap 20x28,5cm. Cond.: U

Verheul
Startprijs 40 EUR

Verheul, olieverf op linnen, landschap met een bootje 30-er jaren, 50x70cm. Cond.: G

Jan Snoeck 96
Resultaat: 30 EUR

Jan Snoeck 96 (1927 Rotterdam), litho op papier, moderne compositie, 47x41cm. Cond.: U

H. van Steen, stilleven
Startprijs 150 EUR

H. van Steen, olieverf op linnen, stilleven met vaas en appels, 50x60cm. Cond.: U

B.Baaijens
Startprijs 30 EUR

Bertus Baaijens, olieverf op linnen, De Dinkel, 24x30cm. Cond.: U

E. Vos, stilleven
Startprijs 110 EUR

E. Vos 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met paprika's en pepers 13x18cm. Cond.: U

Ongesigneerd, herberginterieur
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws, olieverf op linnen (bedoekt), herberginterieur met figuren in harnas, 26x22cm. Cond.: R

J. Meder, koeien in landschap
Startprijs 100 EUR

J. Meder, olieverf op paneel 20e eeuw, boer met koeien, 14x19cm. Cond.: U

J. Lorje, aquarel
Startprijs 30 EUR

Lorje 1991 (Enschede), aquarel op papier, stilleven met groentes 33x50cm. Cond.: U

E. Vos, stilleven
Resultaat: 110 EUR

E. Vos 20e eeuw, olieverf op paneel, bloemencompositie 13x18cm.

Schilderij, oud gereedschap
Startprijs 175 EUR

L. Schouten 20e eeuw, olieverf op paneel, timmergereedschap 45x35cm. Cond.: U

Repelius
Resultaat: 100 EUR

Johanna Elisabeth Repelius (Amsterdam 1848 - 1921), aquarel op papier. voorstellend Therese Schwartze, 23x15cm. Cond.: U

Schilderij met schepen
Startprijs 35 EUR

Gesigneerd King (20e eeuw), olieverf op linnen, kust met schepen, 60x90cm. Cond.: U

Anton Heyboer
Resultaat: 875 EUR

Anton Heyboer, aquarel op papier, de vier bruiden 110x80cm. Cond.: U

Schilderij Hardy 1961
Geen vanafprijs

Gesigneerd Hardy 1961, plakkaatverf op papier, oude boom, 30x50cm. Cond.: U

Klaas Bernink
Startprijs 125 EUR

Klaas Bernink 1986, litho op papier, genummerd, 59x40cm. Cond.: U

B. van Londen
Resultaat: 155 EUR

Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, "De IJssel" 55x30cm. Cond.: U

Schilderij, koeien
Startprijs 60 EUR

Modern koeienportret, olieverf op linnen, 100x100cm. Cond.: U

Prof. Jurres
Startprijs 875 EUR

Prof. Johannes Hendricus Jurres (Leeuwarden 1875 - 1946 Amsterdam), gemengde techniek op papier, bijbelse voorstelling met kamelen 46x70cm. Cond.: U

Jan Rijlaarsdam
Startprijs 2.500 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, "stoffenverkoopster" 40x50cm. Cond.: U

Schmidt, aquarel
Geen vanafprijs

Schmidt (Amsterdam ca. 1920), aquaral op papier 31x40cm. Cond.: U

J. Lorje
Startprijs 50 EUR

Lorje (Enschede), olieverf op linnen, Portugal 57x37cm. Cond.: U

Eberhardt, landschap
Resultaat: 100 EUR

B.E. Eberhardt, olieverf op paneel, rivierlandschap met koeien 52x30cm. Cond.: U

Gesign.Bryan Geff
Startprijs 550 EUR

Gesign.Bryan Geff,schilder rond 1900, olieverf op linnen,oost-aziatische monnikaan het wandelen in de bergen.92.5 x 76.5 cm.

Aquarel, J. van der Linde
Resultaat: 100 EUR

Jan van der Linden (1864 Amsterdam - 1945 Amsterdam), aquarel op papier, stadsgezicht met figuren, 64x46cm. Cond.: U

naar Constant Artz
Startprijs 250 EUR

Naar Constant Artz begin 20e eeuw, olieverf op paneel, eenden bij het water 40x50cm. Cond.: U

Landschap de Stree
Startprijs 1.650 EUR

Johannes Josephus Destree (Brussel 1827 - 1888 Den Haag), olieverf op paneel, landschap met kasteel en vrouw met korf voorzien van Heydenrijklijst 12x13,5cm. Cond.: U

Stilleven 50-er jaren
Geen vanafprijs

Henk van Agteren 1970, olieverf op paneel, stilleven met fruit 54x44cm. Cond.: U

Peizel, Parijs
Startprijs 275 EUR

Bart Peizel (1887 Veendam - Amsterdam), aquarel op papier, Parijs 1931 Cond.: R (wat vochtvlekken) 36x27cm.

E. Steinbach, winterlandschap
Startprijs 225 EUR

E. Steinbach (1878-1939), olieverf op linnen, winterlandschap met Fachwerkhuis en molen, 63x47cm. Cond.: G

J. Pieneman
Geen vanafprijs

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op linnen, bloemstilleven 50x60cm. Cond.: U

Daniels, strandgezicht
Resultaat: 275 EUR

Huib Daniëls 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 28x20cm. Cond.: U

Carl Eduard Ahrends, landschap met figuren
Resultaat: 272,5 EUR

Monogram C.E.A., toegeschreven aan Carl Eduard Ahrends (Den Haag 1822 - 1898), olieverf op paneel, landschap met figuren 21,3x16,3cm. Cond.: U

Carl Eduard Ahrends, stadsgezicht Deventer
Resultaat: 420 EUR

Monogram C.E.A., toegeschreven aan Carl Eduard Ahrends (Den Haag 1822 - 1898), olieverf op paneel, landschap met dorpenfiguren 21,3x16,3cm. Cond.: U

Carl Eduard Ahrends, landschap met dorp
Startprijs 300 EUR

Monogram C.E.A., toegeschreven aan Carl Eduard Ahrends (Den Haag 1822 - 1898), olieverf op paneel, stadsgezicht Deventer 21,3x16,3cm. Cond.: U

Silvia Verschueren
Resultaat: 80 EUR

Silvia Verschueren, Vilvoorde 1954 België, pastel op papier, stilleven 50x60cm. Cond.: U

Jaap van Kregten, de dinkel
Resultaat: 25 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, de dinkel, 50x60cm. Cond.: U

Nell, 60-er jaren
Startprijs 45 EUR

Gesigneerd Nell 1960, gemengde techniek op papier, naakte compositie 15,5x21,5cm. Cond.: G

Anton Reuvers 1969
Startprijs 25 EUR

Anton Reuvers (Enschede), aquarel op papier, Twents bospad, 34x25cm. Cond.: U

Daniels, strandgezicht
Resultaat: 225 EUR

Huib Daniels 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 13x18cm. Cond.: U

Anton Reuvers 1967
Startprijs 25 EUR

Anton Reuvers (Enschede), aquarel op papier, Twents bosgezicht, 47x29cm. Cond.: U

Gesigneerd v. Eijk, heide
Startprijs 40 EUR

van Eyk, begin 20e eeuw, olieverf op paneel, heidelandschap 18x24cm. Cond.: U

2 x portret op board
Startprijs 35 EUR

J.C. Santen Amsterdam 1926, olieverf op paneel. 1x meisjesportret 38x43cm. 1x vrouwportret 38x43cm. Cond.: U

Anton Smeerdijk
Startprijs 700 EUR

Anton Smeerdijk ('s Gravenland 1885 - 1965 Roermond), olieverf op linnen, riviergezicht 40x60cm. Cond.: U

A. Dieperink
Resultaat: 40 EUR

Alexander Gerardus Dieperink (Amsterdam 1901 - ), aquarel op papier, drie vrouwengezichten 13x18cm. Cond.: U

Winterlandschap
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, boerderij in de winter, 60x80cm. Cond.: G

Bloemstilleven
Startprijs 30 EUR

C. Paaws, olieverf op linnen 50-er jaren, vaas met bloemen, 30x40cm. Cond.: U

P. Stefani, Vlissingen
Startprijs 225 EUR

P. Stefani 20e eeuw, olieverf op paneel, gezicht op Vlissingen 14x24cm. Cond.: U

J. Ane, waterlandschap
Startprijs 300 EUR

Jack Ane (1895 Bussum), olieverf op paneel, watergezicht met figuren en boten 30x40cm. Cond.: U

Schilderij, man op paard
Startprijs 100 EUR

Schilderij, voorstellend man te paard, onduidelijk gesigneerd 30x40cm.

3x Portret op board
Resultaat: 35 EUR

3x J.C. Santen Amsterdam 1926. 1x zittend naakt(29,5x39,5cm.), 1x man met bril(34,5x41cm.), 1x portret van een vrouw(30x39,5cm.), olieverf op paneel,

Jaap van Kregten boerderij met koeien
Resultaat: 40 EUR

Jaap van Kregten 1871-1937 Den Haag, olieverf op linnen, Twents landschap met boerderij en koeien, 50x70 cm. Cond.:U