Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Zeeuws
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Molijn?, olieverf op linnen, "Zeeuw" 24x18cm. Cond.: U

Schilderij, landschap
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, romantisch landschap 20e eeuw, 40x20cm.

Ype Wenning
Geen vanafprijs

Ype Wenning (1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, schepen aan de kade 33x17cm. Cond.: U

Schilderij, interieur met man en kind
Resultaat: 100 EUR

Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met man en jongen 70x80cm. Cond.: U

Schilderij, interieur met man en kind
Resultaat: 100 EUR

Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met lezende man en jongen 70x80cm. Cond.: U

G. Krol
Resultaat: 300 EUR

Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, vechtende auerhanen, 50x29cm. Cond.: G

Schilderij Kruse Ali, stilleven
Startprijs 150 EUR

Alie Kruse Kolk 1987, olieverf op linnen, vaas met bloemen 90x60cm. Cond.: U

Schilderij Kruse Ali, stilleven
Startprijs 80 EUR

Alie Kruse Kolk 1987, olieverf op linnen, landschap met bloemen 60x70cm. Cond.: U

Houtskooltekening Tholen
Resultaat: 280 EUR

Willem Bastiaan Tholen (1860 - 1931 Den Haag), houtskool opgehoogd met wit op papier, de watermolen 35x35cm. Cond.: U

Stilleven, J.H.J. Halink
Geen vanafprijs

J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U

W. Kalshofen, stilleven
Resultaat: 100 EUR

Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, pot met Zinnia's 40x50cm. Cond.: U

Landschap met knotwilgen en schapen
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, landschap met knotwilgen en schapen, 100x60cm. Cond.: M

Schilderij, naakt
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd naakt 20e eeuw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U

Schilderij, vergulde lijst
Startprijs 50 EUR

J. ten Cate, olieverf op linnen, landschap met boer en boerin, 50x70cm. Cond.: G

Koeien
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, "koeien" 25x21cm. Cond.: U

2 Personen in landschap
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd, kopie van een oude meester eind 19e eeuw, olieverf op linnen, man en vrouw met boog, 75x110cm. Cond.: R

Tekening, naakt
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, tekening op papier, naakte vrouw in de vorm van een boom, 20e eeuw, 18,5x31cm. Cond.: U

Robert Wosak, aquarel
Resultaat: 175 EUR

Robert Wosak (1876 - 1944), gemengde techniek op papier, "Blick auf kloster Neuburg von Kritzendorf" 47x31,5cm. Cond.: G

Schilderij R. Degger
Geen vanafprijs

Gesigneerd R Degger, vrouw met paard,olieverf op linnen,30x24cm., Cond:U

Litho, Patty Harpenau
Startprijs 25 EUR

Patty Harpenau, litho op papier, compositie 20x28cm. Cond.: U

Gesign.F.Heitmann
Startprijs 340 EUR

Gesign.F.Heitmann, landschapschilder begin 20e eeuw, olieverf op linnen,landschap met boerenhoeve, 70 x 100 cm.

2x Rosina Wachtmeister
Startprijs 50 EUR

Rosina Wachtmeister en Isa van de Zee, litho op papier Cond.: U

Schilderij
Startprijs 100 EUR

J. v. Weesp, olieverf op linnen, landschap met figuren, 24x30cm. Cond.: U

3 x Gemengde techniek ongesigneerd
Startprijs 40 EUR

3 x Gemengde techniek op papier, ongesigneerd, dorpsgezichten 19x24cm. Cond.: U

Kalender Gelderse kunst
Resultaat: 22 EUR

Kalender Gelderse kunst

Williams, litho kippen.
Startprijs 30 EUR

Alex Williams, litho op papier, haan met kippen 42x43cm. Cond.: U

Andy Warhol
Startprijs 80 EUR

Andy Warhol, litho op papier, "Cats", 55x78cm. Cond.: U

Schilderij, 19e eeuws interieur
Startprijs 200 EUR

Reinier Peijnenburg, olieverf op linnen, interieur, 50x60cm. Cond.: U

D. Kubb
Geen vanafprijs

N. Dam '71, jockeys
Startprijs 50 EUR

N. Dam '71, olieverf op linnen, renpaarden met jockeys 30x40cm. Cond.: U

The Battle of Waterloo
Resultaat: 30 EUR

The Battle of Waterloo,ingekleurde gravure J.T.Willmore, gravure op papier,cond:U, 47x26 cm.

Cor de Laan
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd Cor de Laan, olieverf op linnen, rivierlandschap met riet, 45x30cm. Cond.: U

J. Jans. Hof te Usselo
Resultaat: 30 EUR

Jan Jans (Almelo), litho op papier, Hof te Usselo 58x46cm. Cond.: U

Schilderij stilleven
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 30x40cm. Cond.: G

Kalender Grafisch atelier
Resultaat: 20 EUR

Kalender Grafisch atelier

2x Rosina Wachtmeister
Resultaat: 45 EUR

2x Rosina Wachtmeister, litho op papier, harlekijnen 13x18cm. Cond.: U

Landkaart Zutphen
Resultaat: 50 EUR

Landkaart, nieuwe kaart van 't kwartier Zutphen, uitgegeven te Amsterdam door Isaak Tiriow J.Keizer fecit 1741, ets op papier. Cond.R.

L.Jansen
Resultaat: 15 EUR

Jansen, gravure op papier, St. Jacobuskerk te Enschede, 18x14cm. Cond.: G

G. Kuys, tekening
Startprijs 30 EUR

G. Kuys begin 20e eeuw, tekening op papier, Hollands landschap 42x32cm. Cond.: G

G. Kuys, tekening
Startprijs 30 EUR

G. Kuys, tekening op papier, herder met schapen, begin 20e eeuw 47x32cm. Cond.: G

Prent, Escher
Resultaat: 25 EUR

M.C. Escher, prent op papier, fantasie 42x53cm. Cond.: G

Tekening hond
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Buldog, mooie kwaliteit, tekening op papier. 32x39 cm. Cond:U

Tekening Carsons, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier 19e eeuw, landschap met figuren, Cond.: R

A. Kurznach
Resultaat: 30 EUR

A. Kurznach (Duitsland), olieverf op paneel, portret van een man, 12x16cm. Cond.: U

Ongesigneerd, kubistisch
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, aquarel op papier, naakt met bloemenvaas, beschadigd,31x43 cm.(28.5x43cm) Cond.: M

Schilderij. A.K. 1945
Geen vanafprijs

Gesigneerd A.K. '45, olieverf op paneel, vaas met bloemen, 11x13cm. Cond.: U

Boom met boerderij, olieverf op karton
Resultaat: 30 EUR

Olieverf op karton, boom met boerderij, 29x23 cm.

Schilderij, naakte Orientaalse vrouw
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, staande naakte Orientaalse vrouw, 60x90cm. Cond.: U

naar Louis Apol, aquarel
Resultaat: 35 EUR

Naar Louis Apol, aquarel op papier, bosgezicht met sneeuw 51x39cm. Cond.: G

Ricky Damen
Startprijs 225 EUR

Ricky Damen, olieverf op linnen, bloemstilleven, 70x80cm. Cond.: U

Ingekleurde ets met boten
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde ets, "Kanal mit Brücke" 62x45cm. Cond.: G

Aquarel, Parijs
Startprijs 30 EUR

B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G

Gesigneerd J. v.d. Jagd
Startprijs 300 EUR

Gesigneerd J. v.d. Jagd, olieverf op linnen, Hollandse school 19e eeuw, 47x67cm. Cond.: M

2x Ingekleurde gravure
Resultaat: 40 EUR

2x Ingekleurde gravures. 1x Marinus Jansen, ingekleurde ets, Amsterdamse Munt 25x38cm. Cond.: G. 1x Dingemans, ets, dorpsgezicht 17x25cm. Cond.: G

Schilderij, witte hond
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuw, witte bullterrier, olieverf op linnen 17x22 cm.

Diverse tekeningen en drukwerk
Geen vanafprijs

4 Werken, 3x prenten op papier, diverse afmetingen, 1x beschilderd papyrus Egypte. Cond.: U

Ali Kruse Kolk, aquarel
Startprijs 40 EUR

Alie Kruse-Kolk (Losser), aquarel op papier, "wilde bloemen" 49x39cm. Cond.: U

Anton Heyboer
Startprijs 225 EUR

Anton Heyboer, tekening op papier, "Danseres", 27x19cm. Cond.: U

Gemengde techniek
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, van Hinckum?, gemengde techniek op papier, abstracte compositie 40x58cm. Cond.: U

L. Marlow, bloemstilleven stijl 17e eeuw.
Startprijs 200 EUR

L. Marlow, olieverf op linnen, bloemstilleven, stijl 17e eeuw, 60x80cm. Cond.: U

Ets van een uil
Startprijs 30 EUR

Ets op papier van een uil, "La Chouette a maque noir" 26x36cm. Cond.: U

2 Engelse prenten
Resultaat: 15 EUR

2 Oude Engelse prenten,C.Mottram Hillgers Bridge,J.H.Kernot Godalming Church. 19x15 cm. Cond.U

Piet Rackwitz, houtsnede
Startprijs 25 EUR

Piet Rackwitz (1892 Den Haag), houtsnede op papier, zwanen 15x10cm. Cond.: G

Schilderij, boten
Resultaat: 40 EUR

Schilderij, gemengde techniek op papier, havengezicht 38x28,5cm.

N. van der Waay, prent
Resultaat: 15 EUR

Nicholaas van der Waay, prent op papier, chocolademeisje 21x29cm. Cond.: G

Litho
Startprijs 30 EUR

Jochem Rijk 20e eeuw, litho op papier, dame met hoed 60x80cm. Cond.: G

Stadsgezicht Hollandse school
Resultaat: 220 EUR

Ongesigneerd Hollandse school, olieverf op paneel, stadsgezicht, 24x30cm. Cond.: U

Jansen, gemengde techniek
Startprijs 30 EUR

Jansen 1938, gemengde techniek op papier, landschap 31x22cm. Cond.: U

Jan Toorop, koptische vrouw
Geen vanafprijs

Jan Toorop (1920), prent op papier, koptische vrouw, 22,5x27cm. Cond.: M

3 Oude etsen
Resultaat: 20 EUR

3 Oude etsen, 1x Jan Schonk (zwaan), 2x A.van der Boom (dorpsgezichten) 1x 13x18 cm. 2x 16x22 cm. Cond:G

Ets, Roodenburgh
Resultaat: 50 EUR

Ets van Roodenburgh (Den Haag 1895), Gorinchem 22x14cm. Cond.: G

2 Etsen
Geen vanafprijs

2 Etsen, 1x Herman Heuff, steegje Amsterdam,1x B.R.Zieges, dorpsstraat, 21x12 en 12x8 cm. Cond:G

Vossenjacht, ruiters te paard
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, vossenjacht met ruiters te paard, 60x80cm. Cond.: U

J. de Leeuw, stadsgezicht naar C. Springer
Startprijs 150 EUR

J. de Leeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht naar C. Springer, 40x50cm. Cond.: U

Gesigneerd J. Koegten, poldergezicht
Resultaat: 45 EUR

Gesigneerd J. Koegten, olieverf op linnen, poldergezicht, 50x70cm. Cond.: U

Ricky Damen
Startprijs 225 EUR

Ricky Damen, olieverf op linnen, bloemstilleven, 70x80cm. Cond.: U

Ricky Damen
Startprijs 225 EUR

Ricky Damen, olieverf op linnen, bloemstilleven, 70x80cm. Cond.: U

Schilderij, muciserend stel
Startprijs 340 EUR

Gesigneerd J. Jans, olieverf op linnen, musicerend stel, 110x71cm. Cond.: U

Schilderij, naakt
Startprijs 135 EUR

Gesigneerd L. Vijlbrief 1969, olieverf op paneel, staand naakt, 47x78cm. Cond.: U

Pastel, Hongaarse vrouw
Resultaat: 275 EUR

George von Hoesslin (Pest 1851 - 1923 München ), pastel op papier, voorstellende Marga von Hoesslin, 34x43cm. Cond.: U

Schilderij, naakte vrouw
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, liggend naakt, 45x60cm. Cond.: U

Ond.gesigneerd
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, schilder van ca.1900, olieverf op karton,meertje met bergen op de achtergrond. 22.5x30 cm.

Hans Pick.
Startprijs 160 EUR

Hans Pick (*1931), geboren in Düren, Duitsland, olieverf op board, Lampionnen optocht in Worpswede, 30x40cm.

Hans Pick.
Startprijs 160 EUR

Hans Pick (*1931), geboren in Düren, Duitsland, olieverf op board, Winter plezier in Worpswede. 30x40cm.

Gesign.G.Stoll
Startprijs 200 EUR

Gesigneerd G.Stoll,schilder ca.1900,olieverf op linnen, berglandsachap met water. 63.5x31.5, twee restauratie plekken,

Lievin Herremans
Startprijs 1.100 EUR

Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U

Italiaanse oude meester
Startprijs 500 EUR

Italiaanse oude meester

Anton Heyboer
Startprijs 225 EUR

Anton Heyboer, olieverf op papier, "Kip", 27x19cm. Cond.: U

Nijgh
Geen vanafprijs

P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U

Test 1
Startprijs 100 EUR

Test 1 2
Startprijs 200 EUR

Test 3
Startprijs 300 EUR

TEst 4
Geen vanafprijs