Onduidelijk gesigneerd, Molijn?, olieverf op linnen, "Zeeuw" 24x18cm. Cond.: U
Ongesigneerd, olieverf op paneel, romantisch landschap 20e eeuw, 40x20cm.
Ype Wenning (1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, schepen aan de kade 33x17cm. Cond.: U
Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met man en jongen 70x80cm. Cond.: U
Bernard Reichelt, olieverf op linnen, interieur met lezende man en jongen 70x80cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, vechtende auerhanen, 50x29cm. Cond.: G
Alie Kruse Kolk 1987, olieverf op linnen, vaas met bloemen 90x60cm. Cond.: U
Alie Kruse Kolk 1987, olieverf op linnen, landschap met bloemen 60x70cm. Cond.: U
Willem Bastiaan Tholen (1860 - 1931 Den Haag), houtskool opgehoogd met wit op papier, de watermolen 35x35cm. Cond.: U
J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, pot met Zinnia's 40x50cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, landschap met knotwilgen en schapen, 100x60cm. Cond.: M
Ongesigneerd naakt 20e eeuw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: U
J. ten Cate, olieverf op linnen, landschap met boer en boerin, 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd, kopie van een oude meester eind 19e eeuw, olieverf op linnen, man en vrouw met boog, 75x110cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd, tekening op papier, naakte vrouw in de vorm van een boom, 20e eeuw, 18,5x31cm. Cond.: U
Robert Wosak (1876 - 1944), gemengde techniek op papier, "Blick auf kloster Neuburg von Kritzendorf" 47x31,5cm. Cond.: G
Gesigneerd R Degger, vrouw met paard,olieverf op linnen,30x24cm., Cond:U
Patty Harpenau, litho op papier, compositie 20x28cm. Cond.: U
Gesign.F.Heitmann, landschapschilder begin 20e eeuw, olieverf op linnen,landschap met boerenhoeve, 70 x 100 cm.
Rosina Wachtmeister en Isa van de Zee, litho op papier Cond.: U
J. v. Weesp, olieverf op linnen, landschap met figuren, 24x30cm. Cond.: U
3 x Gemengde techniek op papier, ongesigneerd, dorpsgezichten 19x24cm. Cond.: U
Alex Williams, litho op papier, haan met kippen 42x43cm. Cond.: U
Reinier Peijnenburg, olieverf op linnen, interieur, 50x60cm. Cond.: U
N. Dam '71, olieverf op linnen, renpaarden met jockeys 30x40cm. Cond.: U
The Battle of Waterloo,ingekleurde gravure J.T.Willmore, gravure op papier,cond:U, 47x26 cm.
Gesigneerd Cor de Laan, olieverf op linnen, rivierlandschap met riet, 45x30cm. Cond.: U
Jan Jans (Almelo), litho op papier, Hof te Usselo 58x46cm. Cond.: U
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 30x40cm. Cond.: G
2x Rosina Wachtmeister, litho op papier, harlekijnen 13x18cm. Cond.: U
Landkaart, nieuwe kaart van 't kwartier Zutphen, uitgegeven te Amsterdam door Isaak Tiriow J.Keizer fecit 1741, ets op papier. Cond.R.
Jansen, gravure op papier, St. Jacobuskerk te Enschede, 18x14cm. Cond.: G
G. Kuys begin 20e eeuw, tekening op papier, Hollands landschap 42x32cm. Cond.: G
G. Kuys, tekening op papier, herder met schapen, begin 20e eeuw 47x32cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, Buldog, mooie kwaliteit, tekening op papier. 32x39 cm. Cond:U
Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier 19e eeuw, landschap met figuren, Cond.: R
A. Kurznach (Duitsland), olieverf op paneel, portret van een man, 12x16cm. Cond.: U
Ongesigneerd 20e eeuw, aquarel op papier, naakt met bloemenvaas, beschadigd,31x43 cm.(28.5x43cm) Cond.: M
Gesigneerd A.K. '45, olieverf op paneel, vaas met bloemen, 11x13cm. Cond.: U
Olieverf op karton, boom met boerderij, 29x23 cm.
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, staande naakte Orientaalse vrouw, 60x90cm. Cond.: U
Naar Louis Apol, aquarel op papier, bosgezicht met sneeuw 51x39cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde ets, "Kanal mit Brücke" 62x45cm. Cond.: G
B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G
Gesigneerd J. v.d. Jagd, olieverf op linnen, Hollandse school 19e eeuw, 47x67cm. Cond.: M
2x Ingekleurde gravures. 1x Marinus Jansen, ingekleurde ets, Amsterdamse Munt 25x38cm. Cond.: G. 1x Dingemans, ets, dorpsgezicht 17x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd, 19e eeuw, witte bullterrier, olieverf op linnen 17x22 cm.
4 Werken, 3x prenten op papier, diverse afmetingen, 1x beschilderd papyrus Egypte. Cond.: U
Alie Kruse-Kolk (Losser), aquarel op papier, "wilde bloemen" 49x39cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, van Hinckum?, gemengde techniek op papier, abstracte compositie 40x58cm. Cond.: U
L. Marlow, olieverf op linnen, bloemstilleven, stijl 17e eeuw, 60x80cm. Cond.: U
Ets op papier van een uil, "La Chouette a maque noir" 26x36cm. Cond.: U
2 Oude Engelse prenten,C.Mottram Hillgers Bridge,J.H.Kernot Godalming Church. 19x15 cm. Cond.U
Piet Rackwitz (1892 Den Haag), houtsnede op papier, zwanen 15x10cm. Cond.: G
Schilderij, gemengde techniek op papier, havengezicht 38x28,5cm.
Nicholaas van der Waay, prent op papier, chocolademeisje 21x29cm. Cond.: G
Ongesigneerd Hollandse school, olieverf op paneel, stadsgezicht, 24x30cm. Cond.: U
Jansen 1938, gemengde techniek op papier, landschap 31x22cm. Cond.: U
Jan Toorop (1920), prent op papier, koptische vrouw, 22,5x27cm. Cond.: M
3 Oude etsen, 1x Jan Schonk (zwaan), 2x A.van der Boom (dorpsgezichten) 1x 13x18 cm. 2x 16x22 cm. Cond:G
2 Etsen, 1x Herman Heuff, steegje Amsterdam,1x B.R.Zieges, dorpsstraat, 21x12 en 12x8 cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, vossenjacht met ruiters te paard, 60x80cm. Cond.: U
J. de Leeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht naar C. Springer, 40x50cm. Cond.: U
Gesigneerd J. Koegten, olieverf op linnen, poldergezicht, 50x70cm. Cond.: U
Gesigneerd J. Jans, olieverf op linnen, musicerend stel, 110x71cm. Cond.: U
Gesigneerd L. Vijlbrief 1969, olieverf op paneel, staand naakt, 47x78cm. Cond.: U
George von Hoesslin (Pest 1851 - 1923 München ), pastel op papier, voorstellende Marga von Hoesslin, 34x43cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, liggend naakt, 45x60cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, schilder van ca.1900, olieverf op karton,meertje met bergen op de achtergrond. 22.5x30 cm.
Hans Pick (*1931), geboren in Düren, Duitsland, olieverf op board, Lampionnen optocht in Worpswede, 30x40cm.
Hans Pick (*1931), geboren in Düren, Duitsland, olieverf op board, Winter plezier in Worpswede. 30x40cm.
Gesigneerd G.Stoll,schilder ca.1900,olieverf op linnen, berglandsachap met water. 63.5x31.5, twee restauratie plekken,
Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U
P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U