Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen hond met fazant 4030
Bronzen hond met fazant

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen waterspugende eend 4046
Bronzen waterspugende eend

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Abstract figuur 4064
Abstract figuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Bronzen vazen 4073
2 Bronzen vazen

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Houten sculptuur 4066
Houten sculptuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Houten beeld 4070
Houten beeld

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Sculpture man 4067
Sculpture man

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Houten beeld, Balinese dame 4069
Houten beeld, Balinese dame

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bronzen leeuw 4071
Bronzen leeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bronzen bakkertje 4019
Bronzen bakkertje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Delen brons 4056
3 Delen brons

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bronzen meisje 4035
Bronzen meisje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Clownsbeeldje 4032
Clownsbeeldje

Resultaat:

8 EUR