Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Documentenkist 2088
Documentenkist

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Goudweegschaalhouder, 17e-18e Eeuw. 2049
Goudweegschaalhouder, 17e-18e Eeuw.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Jukebox, 50-er jaren. 2009
Jukebox, 50-er jaren.

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Glazen bol met lithografieën, ca. 1900. 2234
Glazen bol met lithografieën, ca. 1900.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tenor Banjo, 50-er jaren. 2208
Tenor Banjo, 50-er jaren.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Vaandel Lam Gods 2362
2x Vaandel Lam Gods

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Inktsetje in cassette 2328
Inktsetje in cassette

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Groot kavel divers plated 2301
Groot kavel divers plated

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Olielampje (oudheid) 2299
Olielampje (oudheid)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Notenhouten barometer met snijwerk. 2286
Notenhouten barometer met snijwerk.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Pillendoosje van emaille. 2258
Pillendoosje van emaille.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Rollen linnen en lakens 2249
Rollen linnen en lakens

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schildersezel in Roccoco-stijl 2226
Schildersezel in Roccoco-stijl

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Viool in koffer. 2203
Viool in koffer.

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
2 Delen Aziatica. 2185
2 Delen Aziatica.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Tiffany-stijl tafellamp met bronzen voet. 2166
Tiffany-stijl tafellamp met bronzen voet.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gietijzeren boekenpers 2151
Gietijzeren boekenpers

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Rek met messing delen. 2104
Rek met messing delen.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 x  Franse kaarskandelaar. 2018
2 x Franse kaarskandelaar.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Meetlint +2x weeginstrument. 2372
Meetlint +2x weeginstrument.

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
4 Delen tin. 2371
4 Delen tin.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Barometer 2369
Barometer

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grafkrans van glazen kralen. 2364
Grafkrans van glazen kralen.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Vergulde lijst, 19e eeuw. 2360
Vergulde lijst, 19e eeuw.

Resultaat:

40 EUR