Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bijbel met zilveren beslag, Staphorst/Meppel 21
Bijbel met zilveren beslag, Staphorst/Meppel

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Zilveren lepel, 18e eeuw 544
Zilveren lepel, 18e eeuw

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren Art-Deco schaal 100
Zilveren Art-Deco schaal

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot vorkjes en lepeltjes 863
Lot vorkjes en lepeltjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilver vergulde poederdoos met emaille 838
Zilver vergulde poederdoos met emaille

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
14 Zilveren lepels. 788
14 Zilveren lepels.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Doosje met zilveren lepels 773
Doosje met zilveren lepels

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Vergulde zilveren lepel, Russisch. 668
Vergulde zilveren lepel, Russisch.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bijbel met zilveren slot, 1841 400
Bijbel met zilveren slot, 1841

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Blauwe bijbel met gouden slot 242
Blauwe bijbel met gouden slot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Boterstolp met zilveren koe. 239
Boterstolp met zilveren koe.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Zilveren ovale schaal met parelrand. 139
Zilveren ovale schaal met parelrand.

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Groot zilveren bestek. 70
Groot zilveren bestek.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Groot zilveren bestek, 12 persoons 69
Groot zilveren bestek, 12 persoons

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Gembercoupe met zilver. 46
Gembercoupe met zilver.

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Twents kralenbeursje met zilveren beugel. 45
Twents kralenbeursje met zilveren beugel.

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
 Zilveren lepeltjes 9x 858
Zilveren lepeltjes 9x

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren kaarsensnuiter 850
Zilveren kaarsensnuiter

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren pepermuntdoosje 845
Zilveren pepermuntdoosje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Zilveren miniaturen 841
2 Zilveren miniaturen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren gesp en servetband 835
Zilveren gesp en servetband

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Doos met diverse plated delen. 833
Doos met diverse plated delen.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren druivenschaar, bonbonmandje en sigarettendoos 831
Zilveren druivenschaar, bonbonmandje en sigarettendoos

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Handvat (wandelstok) + sleutelhanger, zilver 829
Handvat (wandelstok) + sleutelhanger, zilver

Resultaat:

30 EUR