Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek slingerglas 5551
Antiek slingerglas

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Zilveren overlay parfumflacon 5537
Zilveren overlay parfumflacon

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
13 Kristallen 'Roemer' glazen. 5531
13 Kristallen 'Roemer' glazen.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
11x Kristal 5608
11x Kristal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Art Deco glas 5603
4x Art Deco glas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kristallen bowlpot met sleef. 5601
Kristallen bowlpot met sleef.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6 Delen Swarovski 5590
6 Delen Swarovski

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Lot kristal. 5567
Lot kristal.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Kunstglazen vaasjes 5566
2 Kunstglazen vaasjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Glas 'n lood, Gerrond 5564
2x Glas 'n lood, Gerrond

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Geëtste mondgeblazen glazen. 5563
Geëtste mondgeblazen glazen.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
8 x Mondgeblazen glazen, 19e eeuw. 5562
8 x Mondgeblazen glazen, 19e eeuw.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6 x Groene antieke glazen, ca. 1880. 5561
6 x Groene antieke glazen, ca. 1880.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Boheems kristallen lamp 5560
Boheems kristallen lamp

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
5 Wijnflessen, 18e eeuw. 5554
5 Wijnflessen, 18e eeuw.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
10 x Glazen flacon. 5538
10 x Glazen flacon.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6x Glazen, 'Anna' groenglas. 5529
6x Glazen, 'Anna' groenglas.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Vazen, 'Loetz'. 5523
2 Vazen, 'Loetz'.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3 x Antiek gegraveerde glazen. 5515
3 x Antiek gegraveerde glazen.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Swarovski vleugel met kruk 5509
Swarovski vleugel met kruk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Complete serie jaarstukken "Bedreigde Diersoorten" 5505
Complete serie jaarstukken "Bedreigde Diersoorten"

Resultaat:

500 EUR

2x Deksel-coupe 5611
2x Deksel-coupe
Startprijs 80 EUR
Lot diversen, glaswerk. 5610
Lot diversen, glaswerk.
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Bowlpot en kaasstolp. 5609
Bowlpot en kaasstolp.

Resultaat:

30 EUR