Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Japans bestekkastje. 4107
Japans bestekkastje.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Schaaktafeltje met muziek 4235
Schaaktafeltje met muziek

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Marmeren tafeltje 4183
Marmeren tafeltje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wandspiegel 4231
Wandspiegel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 stoelen en tafel 4212
2 stoelen en tafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kist met snijwerk, Indonesisch. 4186
Kist met snijwerk, Indonesisch.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Archiefkastje 4174
Archiefkastje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Salontafel 4263
Salontafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bloemtafeltje 4257
Bloemtafeltje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Pianokruk 4255
Pianokruk

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Beschilderde miniset. 4244
Beschilderde miniset.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee Spiegels 4239
Twee Spiegels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Wortelnoten schrijfbureau. 4236
Wortelnoten schrijfbureau.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wortelnoten wandvitrine 4227
Wortelnoten wandvitrine

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Halspiegel met putti 4201
Halspiegel met putti

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Porselein vitrine, Wortelnoten 4173
Porselein vitrine, Wortelnoten

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Engelse hoekkast 4171
Engelse hoekkast

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Tafel (gestoken) 4115
Tafel (gestoken)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Commode met brons 4114
Commode met brons

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Eiken kist 4089
Eiken kist

Resultaat:

195 EUR

Verkocht
Schaap lederen stoel 4058
Schaap lederen stoel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Schaaps lederen stoel. 4057
Schaaps lederen stoel.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Wortelnoten porseleinkast 4056
Wortelnoten porseleinkast

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Toiletspiegel, mahonie. 4261
Toiletspiegel, mahonie.

Resultaat:

40 EUR