Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oud Javaans beeld, Houtgesneden
Resultaat: 35 EUR

Groot oud Javaans houtgesneden beeld met twee figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 36 x 13 cm. In goede staat.

4 x Bronzen beeldjes
Resultaat: 35 EUR

Vier Oosterse bronzen figuren. 'Musicerende Indiase danseressen op lotusbloem'. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Glazen Art Deco tafelstuk
Resultaat: 35 EUR

Art Deco glazen tafelstuk. Te gebruiken als rozensteker (met vis) en als schip. Circa: 1930. Beide compatibel. Minimale chip. Afmeting: 24 x 29 cm ø. en 27 x 29 cm. In goede staat.

Kristallen zout/peper stel met zilveren montuur/dop
Resultaat: 35 EUR

Geslepen kristallen zout- en peperstrooiers met ruitslijpsels en zilveren montuur en dop, 835/000. Afmeting: H 4,5 cm. In goede staat.

Stadt Meissen schaal, (Zwiebelmuster)
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen opgewerkte Zwiebelmuster schaal op plated voet. Circa: 1920. Afmeting: 15 x 28 ø cm. In goede staat.

Blauwe opengewerkte vaas
Resultaat: 35 EUR

Chinese opengewerkte porseleinen twee-delige vaas met insteekvaas. Zeer fijn gedecoreerd met florale decors. Vaas is gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 27,2 x 17 cm ø. In goede staat.

Chinees porseleinen gemberpot
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 17 x 16 cm ø. In goede staat.

2 Antieke porseleinen rookverdrijvers
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke porseleinen rookverdrijvers in scheepjesvorm. Eén gemerkt Aerozon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 20 x 21 cm. In goede staat.

3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers
Resultaat: 35 EUR

Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers, uilen. Twee maal nieuw geëlectrificeerd, één maal niet geëlectrificeerd. Eén glazen oog ingelijmd. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

3 Voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers
Resultaat: 35 EUR

Drie voor-oorlogse porseleinen rookverdrijvers. Nieuw geëlectrificeerd. Bestaande uit: Twee maal uil, één maal Chinees. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.

11-Delig Art Deco servies, 'Saint Chislane'
Resultaat: 35 EUR

Elf-delig Belgisch Art Deco keramieken theeservies Saint Chislain. Octagonaal. Chip theekan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.

3x Oud Chinees porselein.
Resultaat: 35 EUR

Drie maal oud Chinees porselein. Eén maal Celadon rijstwijn-kruik. Eén maal Celadon knobbelvaas. Eén maal theeglazuur kom. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.

2 Chinees porseleinen opium-pijpen, 20e eeuw.
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Chinees porseleinen opium-pijpen met bewerkte metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees porselein.
Resultaat: 35 EUR

Groot lot interessant antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen schotels + vier kopjes, waarvan enkele delen met chips of haarscheuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In redelijk/goede staa...

Grote Imari schaal
Resultaat: 35 EUR

Grote Imari porseleinen schaal met goud en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 39,5 cm ø. In goede staat.

5 Dekselschalen (1x zonder deksel)
Resultaat: 35 EUR

Vijf 19e eeuwse (Duits) keramiek/porseleinen dekselschalen, waarvan één zonder deksel. Twee stuks onduidelijk gemerkt, K.P.M. ? Twee dekselschalen met haarscheuren. Afmeting: ø 18 - ø 24 cm. In redeli...

Servies 'Zwiebelmuster'.
Resultaat: 35 EUR

Antiek Duits 'Zwiebelmuster' theeservies. Circa 1900. Gemerkt 'R' in ruit. Bestaande uit: Theekan, melkkan, grote kom, 11 kop en schotels. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat.

4x Kaiser porselein
Resultaat: 35 EUR

Vier delen Duits 'Kaiser' porselein met goud decor, gemerkt Ming. Circa 1980. Eén dekselvaas, één hoge vaas, één bolvaas, één sierschotel. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.

5 KPM schoteltjes
Resultaat: 35 EUR

Vijf oude/antieke Duitse handbeschilderde 'K.P.M' porseleinen bordjes met florale, vlinders en goud decor. Eerste helft 20 eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

Lot van 16 stuks 19e eeuws porselein.
Resultaat: 35 EUR

Lot van zestien stuks 19e eeuws porselein. Onder andere: Negen 'Familie Verte' kommetjes, drie soeplepels, vier schotels (divers). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -15 cm. In goede staat.

Lot zilver
Resultaat: 30 EUR

Lot zilveren bestaande uit een theezeef in biedermeier stijl met oud-Hollandse taferelen ( gerestaureerd), 2 suikerscheppen en een kristallen deksel met zilveren knop.

Zilveren oorhangers, antieke stijl
Resultaat: 30 EUR

Zilveren oorhangers,800/000, in antieke stijl met similie. Peervormige hangers bevestigd aan een zilveren oorschroef. lengte 33 mm. ca 8,1 gram. In zeer goede staat

Blauw saffier
Resultaat: 30 EUR

Een blauw saffier met een fancy cabouchon slijpsel, ca 4,67 crt.

Lot met divers zilver
Resultaat: 30 EUR

Lot met divers zilver, o.a. een roomlepel gemaakt uit munten met een getorste steel, een servetband, een ring met gouden element, broche hagedis en sleutel en een horloge. totaal ca 111gram.