Lot divers bestaande uit een sleef, doos, kurk met vis en een natfruitlepel. Plated.
Broche uit geelmetaal met 2 kronen bezet met lichte blauwe stenen, verbonden door 2 kettingen. 37x39mm en 23x27mm. In goede staat
Lot met vier delen zilver bestaande uit 2 miniatuur kannen, een miniatuur schip op ronde voet en een beursje met rozen op de beugel. totaal ca 52 gram. 3,5-6cm. In goede staat.
Parelcollier met parels in groentinten, gemaakt van schelpen, ø14 mm, lengte 46cm. Met witmetalen magneetsluiting.
Lot met zilver, bestaande uit: Borrelglaasje met zilveren montuur, met gezaagde voorstelling van figuren, 833/000, 1923, 33x50x45mm. Een zilveren strooier, Engels, 925/000, cilindervormig model met bo...
Zilveren beugel, 833/000, met kralentas. Gecontourneerde tasbeugel versierd met getrembleerde bewerking in Biedermeierstijl. jl.: I:1868. De beugel is intact, kralentasje is kapot. 10x12cm.
Kristallen lepelvaasje met zilveren rand, 925/000, met 9 zilveren lepeltjes, 835/000, met bewerkte steel met kroon MT.: Niekerk, Schoonhoven. Rond 1975, Als nieuw.
Ovale cassette met zilveren manicureset, 830/000. Bestaande uit: een nagelglansborstel, schaartje, vijl, afgebroken, en cremepotje. Met puntig gevormde heften. Duits, voorzien van belastingkeur voor v...
Twee zilveren botermessen, 835/000. MT.:Koninklijke van Kempen en Begeer, Zeist. jl.: f:1965. Model 400 Gustav Beran. 16,5cm. ca 73 gram. In goede staat
Zilveren zuurvork, 833/000, 3 tandig met weerhaakjes, getorste steel met fraai floraal bewerkt heft. MT.: Wed. A.Kuylenburg-Borst, Schoonhoven jl.:D:1888. ca 21 cm. ca 23 gram. In goede staat
Zilveren roomlepel, 835/000, met getorste haaksteel met gegraveerd gecontourneerd heft voorzien van staande eikel. MT.: P.Siebema, Bergum jl.:P:1899. ca. 18 gram 11,5cm. In goede staat
Zilveren roomlepel en suikerschep. Kleine roomlepel met schelpvormige bak, steel met cartouchevormig schild en staande zwaan, vermoedelijk 18e eeuw, voorzien van restauratie, en een zilveren suikersch...
Broche hanger met in het midden een mooie ovale camee, versierd met een rand met blauwe steentje. Bovenaan de broche zit een kroon met kleine steentjes. Gemaakt uit geelmetaal. getekend: FLORENZA Groo...
Collier van bloedkoralen takjes, 6-31 mm, met veeroog. lengte 50 cm, ca 28 gram.
Zes zilveren theelepels, 835/000, met fraaie strakke stelen. MT.: C. de Langen, Schoonhoven, jl.: O/R: 1924-1927. ca 46 gram, 10,5 cm. In goede staat
Oude theater affiche 'Int. Trabour Club'. 60-er Jaren. Afmeting: circa 80 x 52 cm. In goede staat.
J. van Oosten. Strandgezicht met ruiters. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz. Amsterdam 1919. 'Dame met hoed'. Ollieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.
Mils ca. 1940, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met windmolen 100x50cm. Cond.: G
Twee maal item uit Rusland. Betreffende: 'Kremlin', (litho ?) en Matrousjka lakwerk. Afmeting: 13 x 19 cm. en 15,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse school. 'Frans stadsgezicht met Moulin Rouge'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 19 cm. In goede staat.
Compositie metalen Jugendstil dekseldoos met rozen decor. Circa: 1915. Afmeting: 15 x 15 x 13 cm. In goede staat.
Twee stuks Louis Seize-stijl plated kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws fragment van een bronzen Charles Dix kaarskandelaar met drie duiven. Afmeting: 9 x 11 cm ø. In goede staat.