Twee antieke 19e eeuwse Engelse messing kaarskandelaren met glazen lekrand + pegels. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse kopergeslagen beddepan met originele steel. Antieke reparaties onderbak. Afmeting: 107 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke olielamp met albast en amandel-geslepen glazen reservoir. Circa: 1900. Afmeting: 52 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke eikenhouten paraplu-standaard met lekbak. Circa: 1920. Afmeting: 57 x 67 x 25 cm. In goede staat.
Lot met zeven plated fotolijstjes, met o.a. een gladde, een getorste en een opengewerkte rand met bloemenranken. 9x14cm, 11x15,5cm, 13x18cm en 20x25,5cm.
Grote oude keramieken plaquette, Frankrijk. Tourneé du chat noir avec Rudolphe Salis. Afmeting: 28 x 35 x 1 cm. In goede staat.
Twee maal metalen leeslampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 115 - 130 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diversen metaal. Onder andere: Kastbeslag, deurkloppers, sloten, sleutels. Afmeting: 26 x 17 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Klein kistje vol met meubel besalg onderdelen sloten en sleutels cond redelijk goed.
Lot divers oud/antiek porselein. Onder andere: Vazen, borden, theekannen, kinderstrijkijzer etc... Afmeting: 12 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollandse tekst. Circa: 1900. Afmeting: 46 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Indisch houtgestoken altaarstuk met olifantenkoppen en rozetten. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 58 x 10 cm. In goede staat.
Antieke volkskunst. Bijzondere houten naaldenkoker met kerfsnede versierd en een kijkglaasje met afbeelding van een vrouw met een mand. 11 cm in goede conditie
Oude gegraveerde Indonesische bronzen vaas met Wayang figuren en florale decors. 'Hewetson & Milner London'. Afmeting: 31 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Groot antiek Heilighart beeld met originele polychromie (gips). Circa: 1900. Afmeting: 38,5 x 32 x 15 cm. In goede staat.
Vier oude postzegel-verzamelalbums met inhoud. Deels Israël. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Engels koppel met pistoolholster, 1941. Afmeting: 80 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met geslepen glas. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt B in halve maan. Circa: 1920. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger + datum. Incompleet. Deurtjes missen, bel mist. Afmeting: 40 x 25 x 15 cm. In redelijke staat.
Kleine antieke eikenhouten Pfeilkreuz wandregulateur. Circa: 1920. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke Engelse ovale eikenhouten facet geslepen spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 52 cm. In goede staat.
Franse petit point beklede Louis Quinze-stijl armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.