Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kuifkapstok met 4 kleerhaken
Resultaat: 30 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten kuifkapstok met vier kleerhaken. 19e Eeuw. Afmeting: 150 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Perzisch Iranees kleed, 160 x 110 cm.
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch Iranees kleed. Meerkleurig. Afmeting: 160 x 110 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt
Resultaat: 30 EUR

Klein Perzisch kleed met meerkleurig florale decors. Afmeting: 84 x 64 cm. In goede staat.

Antiek/oud Kelim kleed, 154 x 227 cm.
Resultaat: 30 EUR

Apart oud/antiek Kelim kleed, gemaakt van een soort touw en ingeweven. Eerste helft 20e eeuw. Iets sleets. Afmeting: 154 x 227 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch kleed, 'Karachi'
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed 'Karachi', in diverse kleuren + floral decors. Afmeting: 135 x 75 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 183 x 124 cm.
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed met florale decor. Rood, blauw etc.. Afmeting: 183 x 124 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 135 x 196 cm.
Resultaat: 30 EUR

Antiek Perzisch kleed in diverse kleuren. Slijtage. Afmeting: 135 x 196 cm. In redelijke staat.

3x Diverse Perzische kleine kleden
Resultaat: 30 EUR

Drie stuks diverse Perzische kleine kleden. Afmeting: 80 - 115 cm. In goede staat.

Antiek bronzen boerenkop, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Antiek bronzen boerenkop. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 4 x 6 cm. In goede staat.

Kunstobject Leerdam.
Resultaat: 30 EUR

Moderne Leerdam glazen kunstobject met ophangoog. 'B.V. Koninklijke glasfabriek Leerdam'. Oplage 270 stuks, nr. 143. Met certificaat. Afmeting: 30 x 30 x 1 cm. In goede staat.

6 Delen Swarovski
Resultaat: 30 EUR

Kavel met 6 delen Swarovski: 1x Pelikaan (171899), 1x Staande kitten (7634), 1x Poesje mini (010011), 1x Egel (013989), 1x eekhoorn (011871) en 1x eendenkuiken (010007). Allen met originele dozen en i...

2x Antieke Jugendstil keramieken vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Jugendstil keramieken vazen met florale decors. Genummerd. Circa: 1910. Afmeting: 19 x 9 cm ø. In goede staat.

Gouda plateel set, 4-delig.
Resultaat: 30 EUR

Vier-delige Gouda polychrome platelen set. Onder ander: Ivora/Regina met florale decors. Circa: 1915. Afmeting: 6 - 28 cm. In goede staat.

5 Delen plateel
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen antiek Arnhems plateel. Onder andere: Flora Gelria en Maya Gelria. 1x Hangbloempot, 2x kleine oorvaasjes, 2x grotere vazen. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.

3 Delen Makkum.
Resultaat: 30 EUR

Drie delen Makkums aardewerk. 20e Eeuw. Twee maal polychrome sierschaal. Eén maal blauwe schaal. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

3x Schotel, o.a.: 1x Frieskerfsnede + 2x Tichelaar Makkum.
Resultaat: 30 EUR

Drie maal antiek Holland keramiek. Eén maal kerfsnede Friese aardewerk wandschotel met geel/groene glazuur. Twee maal Tichelaar gemerkte polychrome wandborden. Eén bodemrand beschadigd. Circa: 1900. A...

3-Delig Porceleyne Fles kaststel
Resultaat: 30 EUR

Drie-delige polychrome Porseleyne Fles kaststel. Monogram HKA 1674. 20e Eeuw. Afmeting: 18,5 - 40 cm. In goede staat.

2x Chinees spekstenen snijstuk
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Chinese natuurstenen snijstukken. Circa 1900. Eén maal dekseldoos met florale decors. Eén maal wijsheer (één chip console achterkant). Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

Chinees bord
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.

Celadon beeld, Moeder met kind
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Europese celadon figuur. Moeder met kind. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Lotje blauw porselein.
Resultaat: 30 EUR

Lot van elf stuks 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes met ranken decor. Twee miniatuur vaasjes. Twee gemerkte schotels met figuren decor. Twee Cheng Lung schotels. Afmeting: ...

Antieke tabakspot
Resultaat: 30 EUR

Grote oude/antieke Duitse kauwtabak steengoed dekselpot. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 16 cm ø. In goede staat.

Parelcollier in donkere tinten
Resultaat: 25 EUR

Parelcollier met parels in grijs, groen en bruintinten, gemaakt van schelpen, ø12 mm, lengte 46cm. Met witmetalen magneetsluiting.

Lot diverse sieraden
Resultaat: 25 EUR

Lot met diverse sieraden bestaand uit o.a. diverse parelcolliers, een broche en een snoer imitatie koraal.