Muntenboekje met diverse munten; o.a. dubbeltjes, kwartjes, guldens en rijksdaalders met dubbelkoppen. 2 Briefjes van 5 gulden. Diverse gelegenheidsmunten en een aantal Duitse, Amikaanse en Canadese m...
Drie oude metalen dinky toys decor stukken + één blikken meccano doosje. (Tyre Rack) Postbus + telefooncel. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Militaire landkaart op linnen. 'Commandant 11e regiment infanterie, 7 Mei 1934 Arnhem'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.
Landmacht gala-pet. 'Maison Jordi & Cie'. Uniformen van officier van de Werff. Afmeting: 14,5 x 28 x 25 cm. In goede staat.
Oud Perzisch handgeknoopt kleed in aardetinten + rood. Afmeting: 89 x 127 cm. In goede staat.
Vier-delige Art Deco persglazen likeurset met geel kleurige glazen, karaf en zwart glazen tablet. Circa: 1930. Afmeting: 5,5 - 23 cm ø. In goede staat.
Zeven delen kristal/glas. 20e Eeuw. Twee kristallen roemers, één Boheemse kristallen vaas, en vier karaffen, glas/kristal. Afmeting: 22 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Swaroski kavel met 3 grote tulpen en 9 kleine tulpen in de kleuren rood-geel-blauw. Tevens een bloem met groen kern. Allen in goede staat en inclusief originele dozen (bloem niet in originele doos).
Kavel met 5 delen Swarovski: 1x Zeester (679350), 1x St. Jacobsschelp (833506), 1x Oester met parel (191692), 1x Tolhoorn schelp (880693) en 1x Chaton (1096758). Allen met originele dozen en in goede ...
Grote Chinese keramieken olifant-hocker met tekens, geglazuurd. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 59 x 25 cm. In goede staat.
Zeven antieke wandtegels, mangaan-kleurig en blauw. Met diverse landschappen decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Dertien maal porselein Japan. 20e Eeuw. Bestaande uit: Borden, gebaksborden en twee vazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 31 cm. In goede staat.
Elf maal diverse gelithografeerde wandborden met stadsgezichten/dierenlandschappen. Seltmann Weiden, Wedgwood etc. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Groot Chinees spekstenen figuur met vier apen. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen figuur. Gemerkt, handbeschilderd en met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en vaas decors, minimale chip. Afmeting: 23,2 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot + aquarel, haan, gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 cm en 14 - 9 cm ø. In goede staat.
Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen oud aardewerk/glas. Drie maal goudsteen keramiek, 19e eeuw. Eén maal plated glazen bokaal, 19e eeuw. Eén maal porseleinen verdeelschaal B.S. Limoges, France. Circa 1910. Handbeschilderd. Af...
Grote 19e eeuwse terracotta blauw-groen geglazuurde olielamp. (paar minimale chips). Afmeting: 33 x 21 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen bonbonniere met 'Zwiebelmuster' decor. Circa 1930. Afmeting: 6 x 23 cm ø. In goede staat.
Engelse 'Enfield' bajonet, Nr. 67. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Goud op zilveren oorstekers, 925/000, met groen gefacetteerde agaat, ø oorsteker 7 mm, ca 1,7 gram