Hendrik Fleurbaaij. 1896 - 1975. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Gesigneerd S. Mesdag van Houten. 'Bloem stilleven' met mooie 19e eeuwse vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 40 cm. In goede staat.
S. Schaeffer. 1924 - 2005. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse gesigneerde Japanse of Chinese ivoren figuur. Handwerker. Afmeting: 30 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Grote messing hanglamp met putti. In Louis Seize-stijl, maar 20e eeuw. Afmeting: 88 x 50 ø cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws vergulde houtgestoken Empire spiegel met twee maal hoornen des overvloeds, fruit, granaatappel en bladeren. Paar beschadigingen bij snijwerk. Afmeting: 78 x 68 cm. In redelijk/goede st...
Zeer groot gebeeldhouwd natuurstenen beeld voorstellend figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Zeldzaam klein, 18e eeuws Chinees porseleinen trekpotje met bomen decors. Afmeting: 10 x 8 x 6 cm ø. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Kantonese porseleinen vazen met Familie Rose decors, figuren, floraal + goud decor. Mooie kwaliteit. Eén vaas haarlijn + kleine restauratie. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In redeli...
Twee grote antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers decor. Gemerkt. Eén vaas minimale chip. Afmeting: 43 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Zwarte massief marmeren piedestal in empire-stijl, met vier Korintische zuilen en messing capitellen. Circa 1920. Gewicht is circa 200 kilo. (minimale chips). Afmeting: 109 x 39 x 46 cm. In goede staa...
Antieke Duitse eikenhouten Westminster staande klok met Korintische zuilen. Klok heeft kwartierslag op acht gongstaven. Gemerkt V.H. Circa 1920. Afmeting: 212 x 55 x 32 cm. In goede staat.
Lot met divers bloedkoraal, met diverse colliers en losse stenen. Totaal ca 190 gram.
Bijzondere kristallen fruitschaal op zilveren voet, 835/000. Grote ovale kristallen schaal met ruitslijpsel en geslepen nodus, geplaatst op een zilveren ronde voet met parelrand. 35x18x21cm. Minimale ...
Zilveren doosje met porseleinen voorstelling. 800/000. Rechthoekig doosje op 4 klauwpootjes langs de randen versierd met krullen en floraal decor. Het scharnierende deksel is voorzien van porseleinen ...
Geelgouden oorstekers, 585/000, groot model, met diamant. Vallen om het oor, met in het midden een kruis met daarin in beide oorstekers 13 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0.38 crt. SI-W. ca 8,6...
Sierlijke geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met in het midden een opstaande zetting met een markies geslepen diamant, met aan weerskanten in een lagere zetkast 2 briljant geslepen diamantj...
Gouden dameshorloge, merk Helvetia, rond model met geelgouden kast, 585/000, en een geelgouden gevlochten band. Totaal ca 22,7 gr. Mechanisch
Baume & Mercier horloge, goldplated, handopwinding voorzien leren band. ø kast 35 mm. Kastnummer: 687444 21008. Werkend en in goede staat
Zilveren kandelaar, 835/000, 5 lichts op een ronde voet versierd met cannelures en voorzien van 4 armen. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim, rond 1900. Grootte 21x21x26cm. In goede staat
Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...
Henk Reerink (bekende Hengelose schilder). 'Het liefdespaar'. Naar schilderij van Jan Steen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Plimer, 19e eeuw. Miniatuur damesportret. Mogelijk 'Nathaniel' of 'Andrew Plimer'. Lijst omranding met filigrain en pareltjes, achterkant met schildpad. Olieverf op ivoor. Afmeting: 6,7 x 8,7 cm. In g...
Vijf maal 17e - 18e eeuwse gravures. Stadsgezichten. Amsterdam, Dordrecht, Middelburg, Hondselerdijk, Paleis het Loo. Vochtvlekken. Afmeting: circa 45 x 33 cm. In redelijk/goede staat.