Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren kandelaar
Resultaat: 850 EUR

Bijzondere grote zilveren kandelaar, 835/000, 5 lichts. Kandelaar op vierkante voet en gecontourneerde zuil, versierd met guirlande graveringen en parelranden. De lichten zitten bevestigd aan armen ge...

Groot Chinees ivoren Geisha figuur, ca. 1900
Resultaat: 850 EUR

Grote antieke Chinese ivoren Geisha figuur met mand, lotusbloemen en paradijsvogel. Circa: 1900. Afmeting: 39 - 44,4 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Mahonie klapbuffet, Louis Seize
Resultaat: 850 EUR

Prachtige 18e eeuwse mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel tinnen waterhouder en tinnen wasbak+schuifbladen met koperband ingelegd. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 144 ...

Munten kabinetje, ca. 1820
Resultaat: 850 EUR

Vroeg 19e eeuws notenhouten muntenkabinet met intarsia en been-inleg. Afsluitbare kleppen in lade vorm met daarachter munten schuiflades. Originele sloten. Louis Seize. Circa: 1820. Lichte fineerschad...

Mahonie rolbureau
Resultaat: 850 EUR

Zeldzame 18e eeuws Hollands Barok-Louis Quinze gebombeerde schrijfsecretaire/rolbureau met origineel beslag. Kleine restauraties noodzakelijk. Circa 1760. Afmeting: 116 x 117 x 70 cm. In redelijk/goed...

2x Borden Familie Rose, 19e eeuw.
Resultaat: 850 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden, fijn gedecoreerd met Familie Rose decor geisha's met kinderen en goud decor. Afmeting: 22,3 ø. In goede staat.

6x Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 850 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels, met Geisha's en zotjes. Gemerkt. Schoteltjes, twee minimale chip en sommige met minimale randglazuur beschadigingen. Kopjes, één gaaf, drie met ...

Nederlands zilveren herenhorloge met snek + chatelaine
Resultaat: 800 EUR

Bijzonder Nederlands zilveren herenhorloge met snek, 18e eeuws, Makers: C.F.Schors & J.W.Matthijszen, Rotterdam. In beschermkast met chatelaine met 3 signetten.

Witgouden oorstekers met diamant
Resultaat: 800 EUR

Witgouden oorstekers, 750/000, met diamanten. Vierkante oorstekers bezet met carree geslepen diamanten, 5x5 per oorknop. Totaal ca 1,00 crt W/SI. Grootte 9x9mm Winkelprijs € 2900,- Nieuw

3x Duitse Familiewapens, 17e-18e Eeuw.
Resultaat: 800 EUR

Drie maal 18e eeuwse handgeschilderde Duitse familiewapens over families 17e-18e eeuw. 16e-17e Eeuwse Sardinië familie wapens. Afmeting: 51 x 40 cm. 17e Eeuwse Zweedse familiewapens. Afmeting: 51 x 40...

Russische adelijke slee, 19e eeuw
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Russische adelijke renslee met familiewapen en originele polychromie. Afmeting: 90 x 146 x 82 cm. In goede staat.

Set van 8 Kantonese schotels
Resultaat: 800 EUR

Acht stuks 18e eeuws Kantonees Familie Rose porselein met figuren, floraal en goud decor. Zes borden, twee met haarlijn. Twee ovale grote schalen, goed. Afmeting: 22 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Weense reiswekker.
Resultaat: 780 EUR

Zeldzame antieke Weense reiswekker/koetsiersklok met kwartierslag uurwerk op bel en wekker. Circa: 1820 -1840. Gesigneerd 'Fred. Quinche A. Vienne'. Uurwerk met bovenliggende veerbalans, wijzerplaat b...

Duel pistolen (2 stuks)
Resultaat: 775 EUR

Zeldzaam klein koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800. Afmeting 17 cm. In goede staat.

Zilveren fazant
Resultaat: 750 EUR

Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. Ca. 666 gram. Importeursteken: Reed & Barton Europa B.V. Zeist, 1973-1986. In goede staat.

Zilveren snip, strooier
Resultaat: 700 EUR

Zilveren snip, 835/000, met losse kop met strooier. De ogen zijn van granaten gemaakt. MT.: Niekerk, Groningen jl.:L:1921. 18 cm. ca 171 gram In goede staat

Gouden Gourmet armband
Resultaat: 700 EUR

Geelgouden brede armband, 585/000, Frans Gourmet bewerkt met graveerwerk. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 16 mm. Lengte 19,5cm ca 34,6 gram. Wat gebruiksporen, verder in goede staat.

Bloedkoralen ketting
Resultaat: 700 EUR

Collier van grote bloedkoralen, ø 10 mm, 2 rijen bevestigd aan een fraaie grote geelgouden streeksluiting met eindstukken. ø 40 mm, in goede staat. Totaal 71 cm koraal. totaal ca 125 gram.

Antonyo Guby, Damesportret
Resultaat: 700 EUR

Antonyo Guby. Italiaanse school. Mooie dame in landschap. Circa: 1920. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 80 cm. In goede staat.

Bronzen pendule met putti.
Resultaat: 700 EUR

Vergulde antieke Franse tafel cartel pendule met florale decor en putti. Circa: 1850. Mooie vergulding. Grote gave emaille wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Gesigneerd 'Suss...

Grenen kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Kleine 18e eeuwse grenenhouten boeren kabinet. Drie-delig, met originele polychromie, op klauwpoten. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 202 x 165 x 60 cm. In redelijke staat.

Zilveren cabaret, 18e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Vroeg antieke zilveren cabaret, Den Haag 1740, met een rechthoekig gecontourneerde vorm, voorzien van 2 opgelegde randen en geplaatst op een ronde voet. 19,5x19,5x2,5cm, ca 439 gram. In zeer goede sta...

Goud op zilveren collier bezet met diamanten
Resultaat: 650 EUR

Kapitaal collier, goud op zilver, met diamanten. Bijzondere choker, Art nouveau stijl, met ovale schakels en in het midden een pauw met open gesperde vleugels voorzien van 3 hangers. Het geheel is bez...

Kees Verwey, Stilleven
Resultaat: 650 EUR

Kees Verwey. 1900 - 1995. Stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goed staat.