Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Keramiek klokkenstelletje, ca. 1915 3625
Keramiek klokkenstelletje, ca. 1915
Startprijs 20 EUR
Regulateur, eiken. 3570
Regulateur, eiken.
Startprijs 30 EUR
Houten uurwerk. 3640
Houten uurwerk.
Startprijs 30 EUR
Lot diverse wekkers, 20e eeuw. 3601
Lot diverse wekkers, 20e eeuw.
Startprijs 35 EUR
Eigenbouw wandklok met putti. 3580
Eigenbouw wandklok met putti.
Startprijs 50 EUR
Schwarzwald rozenklokje, 19e eeuw. 3592
Schwarzwald rozenklokje, 19e eeuw.
Startprijs 50 EUR
Wekkerklok, Jugendstil 3636
Wekkerklok, Jugendstil
Startprijs 50 EUR
Schwarzwald porseleinen klokje 3661
Schwarzwald porseleinen klokje
Startprijs 50 EUR
Duitse schoolklok. 3663
Duitse schoolklok.
Startprijs 50 EUR
Schwarzwalder schoolklok (met 2 vrouwen) 3582
Schwarzwalder schoolklok (met 2 vrouwen)
Startprijs 60 EUR
Antiek bisquit wekker-klokje, ca. 1915 3624
Antiek bisquit wekker-klokje, ca. 1915
Startprijs 60 EUR
Balloon tafelklok, ca. 1900 3639
Balloon tafelklok, ca. 1900
Startprijs 65 EUR
Notenhouten Duitse regulateur 3597
Notenhouten Duitse regulateur
Startprijs 70 EUR
Engels tafelklokje, ca, 1930 3658
Engels tafelklokje, ca, 1930
Startprijs 70 EUR
Engelse scheepsklok  (messing) 3543
Engelse scheepsklok (messing)
Startprijs 80 EUR
Amsterdamse schoolklok, ca. 1925. 3562
Amsterdamse schoolklok, ca. 1925.
Startprijs 80 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw. 3581
Franse comtoise, 19e eeuw.
Startprijs 80 EUR
Antieke reiswekker 3588
Antieke reiswekker
Startprijs 80 EUR
Antieke Franse marmeren pendule 3591
Antieke Franse marmeren pendule
Startprijs 80 EUR
Franse Art Nouveau klokkast. 3600
Franse Art Nouveau klokkast.
Startprijs 80 EUR
Art Deco glazen wekker, ca. 1930 3633
Art Deco glazen wekker, ca. 1930
Startprijs 80 EUR
Pubklok met inlegwerk 3659
Pubklok met inlegwerk
Startprijs 80 EUR
Duitse Schwarzwald klokken verkoper 3632
Duitse Schwarzwald klokken verkoper
Startprijs 90 EUR
Franse bureauklok, 19e eeuw 3641
Franse bureauklok, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR