Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Delfts tegeltableau 6212
Delfts tegeltableau
Startprijs 20 EUR
Jade look beeldengroep 6534
Jade look beeldengroep
Startprijs 20 EUR
6x Chinese kleine vaasjes 6536
6x Chinese kleine vaasjes
Startprijs 20 EUR
Lot terracottta beelden 6446
Lot terracottta beelden
Startprijs 25 EUR
Lotje Kutani, 5 x 6637
Lotje Kutani, 5 x
Startprijs 25 EUR
Duitse koffiekan, 19e eeuw 6072
Duitse koffiekan, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Porseleinen Unterweissbach inktstel 6139
Porseleinen Unterweissbach inktstel
Startprijs 30 EUR
3x 18e Eeuwse Hollandse tegels. 6168
3x 18e Eeuwse Hollandse tegels.
Startprijs 30 EUR
5x Regout kommen 6178
5x Regout kommen
Startprijs 30 EUR
Plateel tablet 6204
Plateel tablet
Startprijs 30 EUR
6x Delfts bord. 6211
6x Delfts bord.
Startprijs 30 EUR
Makkumse sierschotel, 19e eeuw. 6217
Makkumse sierschotel, 19e eeuw.
Startprijs 30 EUR
1x Chinees bordje 6246
1x Chinees bordje
Startprijs 30 EUR
Lot Japans/Chinees porselein 6349
Lot Japans/Chinees porselein
Startprijs 30 EUR
Aardewerk schaal+Yixing theepotje 6453
Aardewerk schaal+Yixing theepotje
Startprijs 30 EUR
Dresden bonbonschaal 6486
Dresden bonbonschaal
Startprijs 30 EUR
3 Delen Fayence 6552
3 Delen Fayence
Startprijs 30 EUR
Duitse bierpul. 6560
Duitse bierpul.
Startprijs 30 EUR
Meissen vaas. 6604
Meissen vaas.
Startprijs 30 EUR
Servies 'Eschenbach' 6610
Servies 'Eschenbach'
Startprijs 30 EUR
Grote dekselvaas. 6635
Grote dekselvaas.
Startprijs 30 EUR
Lot kinderservies, ca. 1900 6406
Lot kinderservies, ca. 1900
Startprijs 35 EUR
5 Dekselschalen. 6543
5 Dekselschalen.
Startprijs 35 EUR
Klepkan, 19e eeuw 6564
Klepkan, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR