35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

2 Heilige figuren, 20e eeuw. 5035
2 Heilige figuren, 20e eeuw.
Startprijs 50 EUR
Antiek Romeins figuur 5052
Antiek Romeins figuur
Startprijs 50 EUR
Antiek gipsen figuur 5066
Antiek gipsen figuur
Startprijs 50 EUR
2 x Putti beeld. 5130
2 x Putti beeld.
Startprijs 50 EUR
Lot metalen figuren 5076
Lot metalen figuren
Startprijs 60 EUR
Marmeren buste, 'Jongen met hoed'. 5132
Marmeren buste, 'Jongen met hoed'.
Startprijs 60 EUR
2x Brons, Zeepaarden + Verliefd stel 5051
2x Brons, Zeepaarden + Verliefd stel
Startprijs 75 EUR
Houten beeld, man in klederdracht 5087
Houten beeld, man in klederdracht
Startprijs 75 EUR
Antiek compositie metalen figuur, Man met sabel 5107
Antiek compositie metalen figuur, Man met sabel
Startprijs 75 EUR
Bronzen beeld, Golfspeler 5069
Bronzen beeld, Golfspeler
Startprijs 90 EUR
Bronzen beeld, Golfspeler 5071
Bronzen beeld, Golfspeler
Startprijs 90 EUR
Bronzen beeld, Golfspeler 5072
Bronzen beeld, Golfspeler
Startprijs 90 EUR
Beeld, 'Jongen met pet'. 5129
Beeld, 'Jongen met pet'.
Startprijs 90 EUR
Ewald Mataré, IJzeren schotel met pauw 5028
Ewald Mataré, IJzeren schotel met pauw
Startprijs 100 EUR
Bronzen figuur, Schoorsteenveger 5053
Bronzen figuur, Schoorsteenveger
Startprijs 100 EUR
Bronzen figuur op marmeren sokkel 5077
Bronzen figuur op marmeren sokkel
Startprijs 100 EUR
Chinese boeddha 5118
Chinese boeddha
Startprijs 100 EUR
Bronzen beeldje, verguld. 5127
Bronzen beeldje, verguld.
Startprijs 100 EUR
Bronzen beeldje, Baby. 5142
Bronzen beeldje, Baby.
Startprijs 100 EUR
Bronzen beeld, Monnik 5092
Bronzen beeld, Monnik
Startprijs 110 EUR
Bronzen Napoleon, boekensteun 5101
Bronzen Napoleon, boekensteun
Startprijs 110 EUR
Gordon Bradt, Kinetische figuur 5034
Gordon Bradt, Kinetische figuur
Startprijs 120 EUR
Bronzen beeld, Vrouw met lang haar 5054
Bronzen beeld, Vrouw met lang haar
Startprijs 120 EUR
Art Deco beeld, Jager met jachthonden 5042
Art Deco beeld, Jager met jachthonden
Startprijs 125 EUR