Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot oude/antieke poppenschoenen, (divers). 2963
Lot oude/antieke poppenschoenen, (divers).
Startprijs 20 EUR
Pop, 'Bruno Schmidt', 1930. 2941
Pop, 'Bruno Schmidt', 1930.
Startprijs 25 EUR
11x Div. merkmodellen + speelgoed 2921
11x Div. merkmodellen + speelgoed
Startprijs 30 EUR
Antieke rieten poppenwagen, 1920. 2938
Antieke rieten poppenwagen, 1920.
Startprijs 30 EUR
Lot oude/antieke poppenpruiken, (divers). 2962
Lot oude/antieke poppenpruiken, (divers).
Startprijs 30 EUR
2 Speelgoed chroomauto's + auto emblemen. 2920
2 Speelgoed chroomauto's + auto emblemen.
Startprijs 45 EUR
Kammer & Reinhardt pop, Nr. 117 2926
Kammer & Reinhardt pop, Nr. 117
Startprijs 50 EUR
Pop, 'Lenci' (?), Antiek 2957
Pop, 'Lenci' (?), Antiek
Startprijs 55 EUR
2x 'Annette Himstedt' pop 2936
2x 'Annette Himstedt' pop
Startprijs 60 EUR
Pop, 'Bruno Schmidt', circa 1920. 2958
Pop, 'Bruno Schmidt', circa 1920.
Startprijs 60 EUR
"Lehmann", Klimaap + doos 2935
"Lehmann", Klimaap + doos
Startprijs 65 EUR
Poppenwagen, 19e eeuw. 2940
Poppenwagen, 19e eeuw.
Startprijs 70 EUR
2x  5 HP Citroën modellen + speelgoed 2911
2x 5 HP Citroën modellen + speelgoed
Startprijs 75 EUR
Steiff Monaco 2915
Steiff Monaco
Startprijs 90 EUR
Steiff Holland Bär 2916
Steiff Holland Bär
Startprijs 90 EUR
Pop, 'Armand Marseille', ca. 1900. 2945
Pop, 'Armand Marseille', ca. 1900.
Startprijs 90 EUR
Pop, 'Kammer & Reinhardt', circa 1920. 2961
Pop, 'Kammer & Reinhardt', circa 1920.
Startprijs 90 EUR
Steiff Reginald Oliver 2917
Steiff Reginald Oliver
Startprijs 100 EUR
Pop, ongemerkt/Frankrijk, ca. 1915. 2950
Pop, ongemerkt/Frankrijk, ca. 1915.
Startprijs 100 EUR
Karakterpop, 'Burggrup', ca. 1930. 2953
Karakterpop, 'Burggrup', ca. 1930.
Startprijs 100 EUR
Steif Metha 2914
Steif Metha
Startprijs 110 EUR
Antiek kinder fornuis 2933
Antiek kinder fornuis
Startprijs 120 EUR
Steiff Schulanfanger Bär 2901
Steiff Schulanfanger Bär
Startprijs 125 EUR
Steiff Happyness Asian Teddy Bear 1996 2902
Steiff Happyness Asian Teddy Bear 1996
Startprijs 125 EUR