35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Mandalang, Riviergezicht met pagode gebouwen 1328
Mandalang, Riviergezicht met pagode gebouwen
Startprijs 20 EUR
Kok, 'Stilleven met fruit, bloemenvaas'. 1429
Kok, 'Stilleven met fruit, bloemenvaas'.
Startprijs 20 EUR
Dieudonné Jacobs, 'Man met baard'. 1430
Dieudonné Jacobs, 'Man met baard'.
Startprijs 20 EUR
P.A. Nijgh, Portaal kerk te Enschede. 1150
P.A. Nijgh, Portaal kerk te Enschede.
Startprijs 30 EUR
C. Pignatari, 2x Gravure. 1422
C. Pignatari, 2x Gravure.
Startprijs 30 EUR
E.A. Paquet, Landschap met boerderij, boerin en kind 1453
E.A. Paquet, Landschap met boerderij, boerin en kind
Startprijs 30 EUR
4x Diverse 18e-19e eeuwse werken 1241
4x Diverse 18e-19e eeuwse werken
Startprijs 35 EUR
2x Aquarel. 1420
2x Aquarel.
Startprijs 35 EUR
Hundertwasser, 'Landschap'. 1490
Hundertwasser, 'Landschap'.
Startprijs 35 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'. 1496
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'.
Startprijs 35 EUR
Lithografie, 'Vis à Vis'. 1233
Lithografie, 'Vis à Vis'.
Startprijs 40 EUR
Victor W. Stroud, 'Jockeys te paard'. 1347
Victor W. Stroud, 'Jockeys te paard'.
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'. 1363
Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'.
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw. 1374
Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw.
Startprijs 40 EUR
E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'. 1498
E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'.
Startprijs 40 EUR
Johan Pootjes, 'Stilleven met beelden'. 1134
Johan Pootjes, 'Stilleven met beelden'.
Startprijs 50 EUR
L. Verburgh, 'Stilleven met appelketel, boek en bloempot'. 1151
L. Verburgh, 'Stilleven met appelketel, boek en bloempot'.
Startprijs 50 EUR
R. Mario, 'Stilleven met divers fruit'. 1200
R. Mario, 'Stilleven met divers fruit'.
Startprijs 50 EUR
Cesc, Spaanse school, 'Personages'. 1248
Cesc, Spaanse school, 'Personages'.
Startprijs 50 EUR
J.M. Piket, Portret meisje 1338
J.M. Piket, Portret meisje
Startprijs 50 EUR
Frits Janse, 'Stilleven met gemberpot en bloem'. 1362
Frits Janse, 'Stilleven met gemberpot en bloem'.
Startprijs 50 EUR
P.J. Glisman, Stilleven met Keulse kruik 1371
P.J. Glisman, Stilleven met Keulse kruik
Startprijs 50 EUR
S. Kramer, 'Houten huisje met duiven bij boerderij'. 1377
S. Kramer, 'Houten huisje met duiven bij boerderij'.
Startprijs 50 EUR
Eva Kiander, Zonnige landweg 1396
Eva Kiander, Zonnige landweg
Startprijs 50 EUR