35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

2 Messing bakken/schalen 2515
2 Messing bakken/schalen
Startprijs 20 EUR
3 Delen divers 2134
3 Delen divers
Startprijs 25 EUR
Antiek keramieken dienblad, 1915. 2238
Antiek keramieken dienblad, 1915.
Startprijs 25 EUR
3 Delen antiek cloisonne 2194
3 Delen antiek cloisonne
Startprijs 30 EUR
Tibetaanse bronzen bel met boeddha's  2263
Tibetaanse bronzen bel met boeddha's
Startprijs 30 EUR
4x Chinese figuren 2266
4x Chinese figuren
Startprijs 30 EUR
Gietijzeren plaquette 2312
Gietijzeren plaquette
Startprijs 30 EUR
5x Aziatische rode beeldjes 2503
5x Aziatische rode beeldjes
Startprijs 30 EUR
Visschaal, Jugendstil. 2534
Visschaal, Jugendstil.
Startprijs 30 EUR
Tabakspot + pijp. 2136
Tabakspot + pijp.
Startprijs 35 EUR
3x Staande lampen, Modern. 2274
3x Staande lampen, Modern.
Startprijs 35 EUR
Lot sieraden-display met velours 2383
Lot sieraden-display met velours
Startprijs 35 EUR
2 Bureausets 2525
2 Bureausets
Startprijs 35 EUR
Lot antiek koperwerk 2108
Lot antiek koperwerk
Startprijs 40 EUR
Antiquarische boeken (14x) 2160
Antiquarische boeken (14x)
Startprijs 40 EUR
Gietijzeren kolenkit, 19e eeuw 2180
Gietijzeren kolenkit, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
4 Delen agaat boekensteunen 2198
4 Delen agaat boekensteunen
Startprijs 40 EUR
4x Wandelstokken 2245
4x Wandelstokken
Startprijs 40 EUR
2 Antieke dienbladen 2276
2 Antieke dienbladen
Startprijs 40 EUR
Aluminium 4-lichts kaarskandelaar 2285
Aluminium 4-lichts kaarskandelaar
Startprijs 40 EUR
Spiegeltje, Roccoco-stijl. 2324
Spiegeltje, Roccoco-stijl.
Startprijs 40 EUR
Ruud Jaspers, Metalen vogel 2327
Ruud Jaspers, Metalen vogel
Startprijs 40 EUR
4 Delen koper, 19e eeuw 2344
4 Delen koper, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Blaker, messing 2363
Blaker, messing
Startprijs 40 EUR