Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Amsterdamse school Art Deco pendule 3549
Amsterdamse school Art Deco pendule

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Gründerzeit koekoeksklokje, ca. 1880 3621
Gründerzeit koekoeksklokje, ca. 1880

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Charles Dix pendule, ca. 1840 3620
Charles Dix pendule, ca. 1840

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Schotse staande klok 3682
Schotse staande klok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Duitse tafelklok, ca. 1890. 3667
Duitse tafelklok, ca. 1890.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Porseleinen Colenbrander klok 3649
Porseleinen Colenbrander klok

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Warmink tafelklok 3634
Warmink tafelklok

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
4x Schwarzwaldklokken + onderdelen 3629
4x Schwarzwaldklokken + onderdelen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Fries Schippertje 3608
Fries Schippertje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schoolklok (zwarte lijst), 19e eeuw. 3604
Schoolklok (zwarte lijst), 19e eeuw.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Amerikaanse klok, Circa: 1900. 3603
Amerikaanse klok, Circa: 1900.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Schwarzwalder wandklok, 19e eeuw. 3593
2x Schwarzwalder wandklok, 19e eeuw.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Duitse staande klok, ca. 1920. 3566
Duitse staande klok, ca. 1920.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Tafelklokje, wortelnoten. 3556
Tafelklokje, wortelnoten.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Franse pendule, ca. 1840 3532
Franse pendule, ca. 1840

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Schoolklok/Stationsklok. 3705
Schoolklok/Stationsklok.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Weense regulateur, 2 gewichter 3702
Weense regulateur, 2 gewichter

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Staande klok met Fries uurwerk 3701
Staande klok met Fries uurwerk

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Duitse staande klok 3700
Duitse staande klok

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bergische staande klok 3696
Bergische staande klok

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Weense driegewichter 3694
Weense driegewichter

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bergische staande klok 3693
Bergische staande klok

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Friese staartklok, Eikenhout. 3691
Friese staartklok, Eikenhout.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Kleine Friese staartklok, Eikenhout 3690
Kleine Friese staartklok, Eikenhout

Resultaat:

80 EUR