Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
A.D. Copier, Groen-glazen vaas 5576
A.D. Copier, Groen-glazen vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5576 5571
5576

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
9x Kleine karaffen + stop 5564
9x Kleine karaffen + stop

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Deksel-coupe 5618
2x Deksel-coupe

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4-Delige Art Deco likeurstel 5530
4-Delige Art Deco likeurstel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Barok  drinkglas, 18e eeuw 5506
Barok drinkglas, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Divers glaswerk (11x) 5619
Divers glaswerk (11x)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
7 Delen kristal 5617
7 Delen kristal

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot overlay glas 5615
Lot overlay glas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot diversen, glaswerk. 5614
Lot diversen, glaswerk.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Kristallen strooibus met zilveren montuur 5593
Kristallen strooibus met zilveren montuur

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Kristallen knijpfles met zilveren montuur 5587
Kristallen knijpfles met zilveren montuur

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Leerdam Oranje (Beatrix) vaasje, 1938 5579
Leerdam Oranje (Beatrix) vaasje, 1938

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4x Design parfumflacons 5567
4x Design parfumflacons

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
7x Kleine flacons 5566
7x Kleine flacons

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
18x Kleine flacons/parfumflesjes 5565
18x Kleine flacons/parfumflesjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
10x Kleine karaffen + stop 5562
10x Kleine karaffen + stop

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jugendstil W.M.F. vaasje, ca. 1915 5558
Jugendstil W.M.F. vaasje, ca. 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Stel grote geetste roemers' 5557
Stel grote geetste roemers'

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Glazen stier, zwart/wit 5555
Glazen stier, zwart/wit

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
7-Delige kristallen menage set 5552
7-Delige kristallen menage set

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Stel geslepen karaffen met zilveren montuur 5549
Stel geslepen karaffen met zilveren montuur

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3x 19e Eeuws glaswerk 5547
3x 19e Eeuws glaswerk

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Lot design glas, 10x 5546
Lot design glas, 10x

Resultaat:

40 EUR