Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen plaquette Beatrix 5026
Bronzen plaquette Beatrix

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Beeld, 'Liggende naakte vrouw' 5140
Beeld, 'Liggende naakte vrouw'

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, antiek. 5141
Bronzen beeld, antiek.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Chinees bronzen figuur 5121
Chinees bronzen figuur

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5119
Chinese boeddha

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5115
Chinese boeddha

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen plaquette, Doris Rijkers 5144
Bronzen plaquette, Doris Rijkers

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 x Bronzen beeldjes 5143
4 x Bronzen beeldjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Zeeman 5134
Bronzen beeld, Zeeman

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 x Oosterse figuren. 5133
2 x Oosterse figuren.

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Chinees bronzen figuur  5120
Chinees bronzen figuur

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5117
Chinese boeddha

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5116
Chinese boeddha

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5114
Chinese boeddha

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5113
Chinese boeddha

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5112
Chinese boeddha

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5111
Chinese boeddha

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5110
Chinese boeddha

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, IJsbeer 5104
Bronzen figuur, IJsbeer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oud Javaans beeld, Houtgesneden 5103
Oud Javaans beeld, Houtgesneden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bronzen eland op marmeren basement 5099
Bronzen eland op marmeren basement

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinees verguld bronzen geisha, ca. 1900 5097
Chinees verguld bronzen geisha, ca. 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Quang Yin + Boeddha 5091
Quang Yin + Boeddha

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Chinese vergulde bronzen figuren 5090
2x Chinese vergulde bronzen figuren

Resultaat:

90 EUR