Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jan Engel, Meisje met parasol op strand 1208
Jan Engel, Meisje met parasol op strand

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht 1398
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke Icoon 1405
Antieke Icoon

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Leon Senf, Schelpenvisser met paarndenkar 1113
Leon Senf, Schelpenvisser met paarndenkar

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
John Bevort, Opvliegende eenden 1080
John Bevort, Opvliegende eenden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Zuid Europese schone met parelsieraden 1049
Onduidelijk gesigneerd, Zuid Europese schone met parelsieraden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Piet Zwiers, Boten bij rietkraag 1443
Piet Zwiers, Boten bij rietkraag

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Salvador Dali, Eenhoorn 1392
Salvador Dali, Eenhoorn

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Mils, Hollands riviergezicht 1364
Mils, Hollands riviergezicht

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Leo Fernholz, 'Groot stilleven met fruit'. 1304
Leo Fernholz, 'Groot stilleven met fruit'.

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard. 1201
Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
B.J. Blommers, Handwerkend meisje in de duinen 1044
B.J. Blommers, Handwerkend meisje in de duinen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Paul Bodifee, Boerderij met koeien onder bloesemboom 1041
Paul Bodifee, Boerderij met koeien onder bloesemboom

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'. 1485
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ton Anconé, Lutterzand (klein) 1482
Ton Anconé, Lutterzand (klein)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ton Anconé, 'Twentse watermolen'. 1464
Ton Anconé, 'Twentse watermolen'.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
B. Rabbers, Bosgezicht in herfsttooi. 1400
B. Rabbers, Bosgezicht in herfsttooi.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
N.K. Scheffer, 'Volksrust met stoomtrein'.  1388
N.K. Scheffer, 'Volksrust met stoomtrein'.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.  1381
Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Garjeans, Landschap met windmolens (Kinderdijk) 1367
Garjeans, Landschap met windmolens (Kinderdijk)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Pendant, portretten 1365
Pendant, portretten

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Wilm Wouters, Twee Volendamse jongens 1268
Wilm Wouters, Twee Volendamse jongens

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Henri Toulouse Lantrec, Vrouwelijk naakt in interieur 1203
Henri Toulouse Lantrec, Vrouwelijk naakt in interieur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
J. van Oosten, Naakte dame met kousen 1172
J. van Oosten, Naakte dame met kousen

Resultaat:

60 EUR